Moto X Style Modeli İphone 6’ı Arkasında Bıraktı

29 Tem 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasında gün geçtikçe ve firmalar yeni telefonlarını çıkartmaya devam ederken piyasadaki rekabet oranıda artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün haberinide yaptığımız Motorola üç yeni cihazını tanıtmıştı. Bunlar üst seviye, orta ve giriş seviyesi olarak tüm ceplere hitap ediyordu. Bu modellerden biri olan Moto X Style üst seviye özellikleri ile oldukça dikkat çekmişti. Şimdi ise yapılan test sonuçları oldukça şaşırttı. Cihazın test sonuçlarına göre skorlar İphone 6 ve İphone 6 Plus modellerinden daha fazla puan aldığını gösteriyor. Cihazın üst seviye teknik özellikleri yanı sıra firma yöneticilerinden Adrienne Hayes yaptğı açıklamada Moto X Style modeli için dünyanın en iyi kamerasına sahip akıllı cihaz dediğinide hatırlatalım.

Kamera konusunda daha çok kullanıcı deneyimi ve yorumları önemsenirken performans açısından puan sıralaması yapan Antutu uygulaması ile yapılan testte Moto X Style telefonu İphone 6 ve Plus modellerinden daha güçlü ve verimli bir model olarak konumlandı. DxOMark adlı yabancı bir site tarafından yapılan AnTuTu testlerine bakarsak genel anlamda Motorola’nın üst seviye cihazı İphone 6’ı geçmiş diyebiliriz.

Kamera konusunda iddialı konuşan Motorola yöneticisi açıklamasının ardından renk, otofokus, poz ve ses stabilizasyon gibi yazılımsal noktalarda Moto X Style modeli 83 puan almış durumda. Sonuçlara göre Motorola yeni nesil cihazları ile köklü rakiplerine dev bir rakip olacağının göstergesini şimdiden vermiş diyebiliriz. Test sonuçlarını aşağıda görebilirisiniz.

score_all score_mobile score_photo score_video screenshot_1(231)

teknoloji hattı
Etiketler:
Yandex.Navigasyon nedir nasıl kullanılır
Twitter uygulaması APK indir
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir

“Moto X Style Modeli İphone 6’ı Arkasında Bıraktı” üzerine 2 yorum

  1. surgeon heka dedi ki:

    Türkiye’ye ne zaman gelecek?

  2. surgeon heka dedi ki:

    Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir