Motorda Köklü Bir Kuruluş

Tech Kafa 14 May 2015 Sponsorlu  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yıllar önce Tayvan’da kurulan Kymco, kaliteli hizmetleri ve istikrarlı gelişimi ile birçok kıtada hızla adını duyurmuş köklü bir firmadır. Sahip olduğu yenilikçi görüş ile uluslararası standartlarda bir hizmet sunan bu kuruluşun en büyük amacı motor satışında dünyada bir numara olmaktır.

Göz alıcı renkleri ve tasarımı ile rahat bir kullanıma sahip olan scooter, kullanıcılarına etkileyici bir performans sunmaktadır. Sportif dizaynı ile herkesi kendine hayran bırakmayı başaran bu scooterler, eğlenceli ve özgün bir tasarıma sahip.

Arazi deneyimi yaşamak isteyenler için pratik olan Atv motor, modern bir tarza sahiptir. Sahip olduğu güçlü motoru ile sizlere harika bir sürüş keyfi yaşatır.

Eğlence ya da iş amaçlı kullanılabilecek olan utv, zorlu yollarda yüksek performans gösterir. Sahip olduğu güçlü yapısı ile kusursuz kullanım imkânı sunan Utvler, ekstra güvenlik önlemleri ile donatılmıştır.

Birinci kalitede üretim ve her daim çevreye duyarlı olan bu kuruluş ve sunmuş olduğu tüm hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir