moto 360 2

Motorola Nexus 6 ve Moto 360 Metal Kayışlı Saat Satışa Çıktı

Tech Kafa 08 Kas 2014 Genel  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

nexus6

Bundan sonra Nexus 6: Motorola alabilmek için Google Play tek alternatifiniz olmayacak.  Motorola, doğrudan kendi sitesi üzerinden satışlarına başladı. Fiyatlar hemen hemen aynı olmakla birlikte, 32GB ve ya 64GB için renk seçenekleri de beyazdan gece mavisine kadar uzanıyor. Play Store‘da ne kadar hızlı satıldığına bakılırsa eğer Nexus 6 almak istiyorsanız acele etmenizi öneririz. Google her çarşamba günleri stoklarını yenilemeyi hedeflediğini söyledi fakat Motorola‘nın ne kadar  sıklıkla stokları yenileyeceği belli değil.

Motorola, aynı zamanda yeni 360s’in satışına başladı. Metalik modeli, açık ve koyu gri olan seçenekleriyle ve 23mm kayış boyutu ile tamamlanan modelin fiyatı ise 299.99$. 360s ise satışa çıktıktan kısa süre sonra tükendi. Eğer 18mm’lik gümüş paslanmaz çelik modelini bekliyorsanız, yakında piyasaya çıkacak. Aynı şekilde altın şampanya rengi de piyasaya çıkacak ama fiyatı biraz daha yüksek olabilir. Satışa çıktığında, biraz daha permiuma yakın bir fiyat olan 329,99$’a Motorola tarafından piyasaya sürülecek.

moto360

Motorola, hali hazırdaki müşterilerin yakında konyak rengi kayışı ayrı olarak satın alabileceğini belirtti. Aksesuar yapımcıları DODOcase ve Tylt ise yeni Moto 360 kayışları tasarlamaya devam ediyor. Bunların içinde silikondan yapılma bir model de bulunuyor.

 

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
strado-navigasyon-kullanimi
STRADO navigasyon cihazı özellikleri
trooper-navigasyon
Trooper navigasyon sistemi ve özellikleri
galileo-navigasyon
Galileo navigasyon kurulumu ve özellikleri
blazer-navigasyon
Blazer navigasyon özellikleri ve fiyatı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir