NeedforSpeed_Screen_03

Need for Speed’ten Oynayış Videosu Geldi

16 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bilgisayar oyunlarının üretici devleri bu yıl yine her yıl olduğu gibi yeni oyunlarını ve yeni serilerini çıkarmaya devam ediyor. Maç oyunlarının favorileri olan Fifa ve Pes bu yıla spor kategorisinde damga vururken, araba yarışı denince efsane oyunlardan olan Need For Speed’ten 2015 sürüm oyunu için yeni bir oynayış videosu yayınlandı. Oyun meraklılarının ve takipçilerinin yarış oyunu adı altında heyecan ve merakla beklediği Need For Speed için 15 dakikalık oynayış videosu yayınlandı.

Underground adı ile gelecek yeni Need For Speed oyunu için oynayışı hakkında tüm detayların gözüktüğü uzun bir video yayınlandı. Ghost Games tarafından geliştirilen bu oynayış görüntülerine baktığımız zaman oyun içerisinde çeşitli modifiyeler ve çeşitli modlar yeni nesil Need For Speed oyununda olacak. Ayrıca gerçekçilik konusunda yeni nesil oyun motorları kullanıldığından dolayı neredeyse gerçek ve oyun ayırt edilemez durumlara gelindi. Bakalım oyun eski serisi gibi yoğun bir ilgi görecek ve rekorlar kıracakmı.

Oynayış videosu içerisinde Nissan 130SX modeli kullanılan videoda oyuna dair bazı fikir ve bilgi sahibide olduk. Yeni nesil bu oyun 3 Kasım tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

teknoloji hattı
Etiketler:
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir