444

Nihayet LG G4 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

15 May 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG’nin yeni amiral gemisi olan LG G4 resmi olarak yarın Türkiye’de satışa sunulacak. Fiyat konusunda birçok sızıntı ve haber çıkmasının ardından Türkiye fiyatı sonunda belirlendi. LG bu ay başında yaptığı bir lansmanla tüm dünya ile aynı anda yeni nesil akıllı telefonu G4’ü bizlere tanıttı. G4, tasarım ve malzeme kalitesi ve kamera tarafında sektöre yön vermeye aday bir ürün oldu. Özellikle kamera konusunda iddialı olan LG bakalım piyasada ne işler yapacak. Hatırlarsınız ki geçtiğimiz günlerde haberlerinide yaptığımız LG, Snapdragon 810 ısınma sorunu yüzünden yeni amiral cihazında 6 çekirdekli Snapdragon 808 kullanmaya karar vermişti.

Diğer yandan son zamanlarda çıkan cihazlarda Pil değişimi veya microSD kart girişi olmaması kullanıcılarını memnun etmiyordu. Fakat bu konuda LG G4 rakiplerinden öne geçerek LG G4 modelinde microSD kart girişi ve değiştirilebilir bataryası ile geliyor. Yine rakiplerine göre daha fazla ekran boyutu ve daha fazla pil gücü sunan LG G4’ün fiyatı oldukça merak ediliyordu.
G4 lansmanın ardından bazı teknoloji marketlerin websitelerinde G4 modeli ile ilgili bazı fiyatlar gözükmüştü. Fiyat olarak 2399 TL eklendi ve bu rakamlar kullanıcılarının tepkisini çekti, ardından saatler sonra o rakam kaldırıldı. LG son zamanlarda agresif fiyat politikasına devam ediyor. Firma bu agresif fiyat politikasına G4 ile devam ediyor.

LG G4 yarın tüm Türkiye’de 2199 TL ile satışa sunulacak. Bu rakam oldukça sevindirici diyebiliriz. Birçok kullanıcı rakam’ın daha fazla olacağı beklentisi içerisindeydi fakat bu haber sevindirdi diyebiliriz. Özellikle LG, G3 modelinin 32GB versiyonunu bu fiyata vermişti ve aradan zaman geçti G4 modelinin 32GB versiyonunu bu fiyata vermesi oldukça iyi karşılandı diyebiliriz. Deri ve Seramik arka kapak tasarımı arasında fiyat farkı olmamasını hatırlatalım.

teknoloji hattı
Etiketler:, ,
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
apple-android
İPhone’ da android kullanmak
cin-mali-ayarlar
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
satis oranlari
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

“Nihayet LG G4 Türkiye Fiyatı Belli Oldu” üzerine 4 yorum

 1. furkan diyor ki:

  bu çok güzel bi şey ya allhım mükemmel bu

 2. furkan diyor ki:

  bu çok güzel bi şey ya allhım mükemmel bu

 3. Mahmud Enes Arslan diyor ki:

  LG G3 almistim . Suan 1300 e bile bulunan yerler var. Bence LGG3 yeterli bir telefon . biraz zaman gecsin fiyati dussun .(bence):)

 4. Mahmud Enes Arslan diyor ki:

  LG G3 almistim . Suan 1300 e bile bulunan yerler var. Bence LGG3 yeterli bir telefon . biraz zaman gecsin fiyati dussun .(bence):)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir