nintendo-3ds-oyunlari-mobile-geliyor

Nintendo 3DS Oyunları Mobile Geliyor

Tech Kafa 07 Nis 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Vision 2015 etkinliğinde Japon oyun geliştiricisi Level-5, iki adet çok tutulan oyun serisi Fantasy Life ve Professor Layton’ın mobil platformlara geleceğini duyurdu. Fakat yeni bir seri olarak gelmeyen oyunları, Nintendo 3DS oyunları mobile geliyor diye duyurabiliriz.

Ülkemizde çok fazla Nintendo 3DS kullanıcı olmasa da mobil platformlara oyunların geliyor olması Nintendo’nun ülkemizdeki bilinilirliğini arttıracaktır.

Nintendo oyunlarının mobil platformlara çıkması ile klasiklerden Mario serilerinin de çıkmaması düşünülemezdi. Zaten şarjları dayanmayan telefonlarımızın Mario oyunlarının gelmesinden sonra hallerini düşünemiyorum. Fakat Nintendo 3DS ve DSi için özel olarak üretilen oyunların mobil platformalara gelmesi zor. Belki yeni ve mobil platformlara özel Mario serisi görebiliriz.

Nintendo ayrıca Cross Buy sistemini de duyuracak. Cross Buy sistemi ile Nintendo üzerinden satın olduğunuz oyunları, mobil cihazlarında da oynayabileceksiniz. Cross Buy sistemi, Nintendon’un yeni platformu NX ile birlikte çıkacak. Yeni platform NX ile ilgili herhangi bir bilgi şu an için yok.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir