nintendo donut

Nintendo’dan Donut Şeklinde Yeni Cihaz

Tech Kafa 21 Ara 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Nintendo‘nun olağanüstü ve sevimli tasarımları bize her seferinde “acaba bir sonraki tasarım ne olacak” diye düşündürüyor. Firmanın ise şu sıralar üreteceğini idda ettiği yeni cihaz ise yine bu kategoriden sayılır.

Japan Times‘tan alınan kaynaklara göre Nintendo “Donut” tasarımlı bir cihaz üzerine çalışmalar yapıyor. Bu cihazın üzerinde ise Sharp‘ın bu sene içinde tanıttığı “serbest biçimli” LCD kullanılacağı zannediliyor.

Bütün bu verileri toplayınca, Nintedo tarafından halka biçimli, ortası delik bir cihaz çıkacağını tahmin edebiliyoruz. Fakat cihazın henüz ne olduğu kesin değil, taşınabilir bir oyun konsolu ve ya uyku takip cihazı olabileceği düşünülüyor.

Nintendo “Hayat Kalitesi” isimli yeni platformunu bu sene içinde tanıtmaya başladı. Yakın bir zamanda da yatırımcıları ile uyku kalite cihazı hakkında görüşmeler yaptı. Bu cihazın özelliği ise yatağın yakınında durup, çok ufak bir etkileşim ile kullanıcının uyku kalitesi ölçmesiydi.

Nintendo‘nun CEO ve başkanı olan Satoru Iwata ise “Hayat Kalitesi Geliştirme platformunun bizlere gelecekteki oyun platformlarında da çalışabilecek oyunlara çevirebileceğimiz yeni temalar sunmasını bekliyoruz” diye bir açıklama da yapmıştı.

teknoloji hattı
Etiketler:

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir