Office Rumble Mobil Oyun

20 Şub 2015 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Office Rumble, PNIX Games tarafından Google Play ve App Store üzerinden erişilebilen aksiyon oyunudur. Bu mobil oyun , oyun geliştiricileri tarafından bir stres topu gibi tanıtılmış, siz de bu tanımın ne kadar doğru olduğunu oyunu oynamaya başladığınızda anlayacaksınız.

Mobil Oyun İçi İnceleme

Oyuna giriş yapıldığı anda hemen önünüze bir yükleme ekranı gelir. Bu ekran, oyunla ilgili toplam 36 dosya yükler. Bu dosyaların yüklenmesi çok uzun sürmüyor, yaklaşık 10 dakika bu dosyalar yüklendikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. İlk etapta birkaç hata alabilirsiniz ama zamanla bu hatalar gideriliyor. Bir de oyun içine çok reklam alınmış, bu da sizi oyundan bıktırabilir fakat oyuna başladığınızda bunları unutacaksınız, çünkü oyun tam bir stres atma aracı.

Oynanış

Oyuna giriş yapıp belgeleri yükledikten sonra ekrana tek bir dokunuş yaparak menüye ulaşabilirsiniz. Menüye ulaştıktan sonra “Play” tuşuna basarak ilk önce kendinize uygun bir nickname seçip daha sonra da oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başlayınca karakterinizin karşısına bir rakip geliyor, ekrana tıklayarak rakibinize karşı hamle yapabilirsiniz. Ekranın yukarısında bir ibre var ve bu ibreyi  her dolduruşunuzda karakteriniz bir “Combo”ya sahip oluyor, rakibe karşı otomatik saldırıda bulunuyor.

Herkese iyi Oyunlar!

teknoloji hattı
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir