Ofis Ve Kırtasiye Malzemesi Ürünleri

Ofis Ve Kırtasiye Malzemesi Ürünleri

Tech Kafa 25 Haz 2015 Sponsorlu  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ofis yaşamı modern dünyanın hareketli olduğu çalışma alanlarını oluşturur. Aynı zamanda yeni bir kavram olan home – ofis ile birlikte çalışmaların birçoğu eve kadar taşınabilmekte ve bu da önemli maliyet düşüşlerine yol açmaktadır.

Ancak hangi ofis ortamı olursa olsun kırtasiye malzemeleri her zaman duyulan ihtiyaçlardır. Ofis malzemeleri sektörel olarak çeşitlilik gösterse de, genelde benzer ürünler ihtiyaçların müşterek yelpazesini oluşturur.

Örneğin karton dosyalar veya plastik klasörler her sektörde geçerli olan ofis malzemeleridir. Kırtasiye malzemeleri ise ofis malzemesi konseptinde değerlendirilecek çalışma masası, kalem, silgiden çöp kovasına kadar geniş bir alanı kapsar.

Ofis ve Kırtasiye ürünleri ile ilgili birçok yerli ve yabancı ürünler ülkemizde tedarik edilebilmektedir. Aynı zamanda bu ürünler online olarak pazarlanabilmektedir. Office Express sitesi de bu tarz ürünlerin e-pazarlamasını internet üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kırtasiye ürünleri olarak masa üstü gereçler, dosyalama ürünleri, yazı gereçleri, genel ofis ürünleri, laminasyon ve ciltleme, yazı tahtası, pano gibi çeşitli kategorilerde alışveriş hizmeti sunulmaktadır. Siteye officexpress.com.tr linkinden ulaşılabilir.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir