OnePlus 2

OnePlus 2 Modeli Güncellendi

14 Kas 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Telefon üreticisi OnePlus’ın yakın zamanda güncelleneceği yeni telefonu OnePlus 2 hakkındaki detaylar geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Şimdi ise yeni model güncellenerek yeni versiyon olarak piyasaya sürüldü. OnePlus firması ilk olarak 2014 yılında One modeli ile amiral gemisi katili olarak piyasaya giriş yapmıştı. OnePlus 2 modelinde ise Snapdragon 810 işlemcisi kullanmasından dolayı ısınma sorunları gün yüzüne çıkmıştı. Snapdragon 810 işlemcinin ısınması ile OnePlus 2’nin ağır şarj olması ve şarjının çabuk bitmesi bir çok kullanıcıyı cihazı almaktan vazgeçti.

Bugün OnePlus 2 için bir güncelleme yayınlandı. OnePlus 2 için yayınlanan OxygenOS 2.1.2 güncellemesi ile birlikte gelen yenilikler;

Güncelleme OnePlus 2’ye Türkçe ve Rusça dil desteğinin yanı sıra kilit ekranı özelleştirmeleri ve kamera performasında iyileştirmeler ile geliyor. Bunların yanı sıra güvenlik yamaları, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerini kapsayan güncelleme 3. parti kamera uygulamalarında yaşanan sorunları ve RAW formatında kayıt yaparken oluşan hataları gideriyor. OTA yolu ile dağıtımı yapılan güncellemenin önümüzdeki günlerde tüm cihazlara gelmiş olması bekleniyor.

teknoloji hattı
apple-android
İPhone’ da android kullanmak
oneplus
One plus 3 ne zaman çıkacak ve özellikleri
cin-mali-ayarlar
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
galaxy-s7-android-7-0-ne-zaman
Galaxy S7 Android 7.0 ne zaman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir