Radix: Beyond the void oyun hilesi

Radix Beyond the void oyun hilesi

Radix: Beyond the void oyun hilesi, kalkan hilesi, can ve enerji hileleri, silah ve bomba hileleri bu haberimizde…

Bu haberimizde Radix: Beyond the void oyununa ait hileleri bu haberimizde yayınlayacağız. Son dönemde gençler arasında yaygın olan oyunlardan biri olan Radix: Beyond the void oyununda bazı bölümleri geçmek için bazı oyun hileleri bilmeniz gerekmektedir. Ama açıkçası oyunlarda hile kullanarak bölümleri geçmek çok da zevkli olmaması gerek 🙂 Bu uyarımızdan sonra   Radix: Beyond the void oyununa ait hilelerimizi paylaşmaya başlayalım.

Radix Beyond the void oyun hilesi

 1. Hile kodu: NSOPTA bu kodu oyuna girdiğinizda sizlere çokfala maksimum düzeyde zırh özelliği ayrıca yine sınırsız enerji ve can, istediğiniz silahı kullana bilme özelliği, plasma bomları cephaneleri dilediğiniz gibi kullanma imkanı sağlayacaktır.
 2. Hile Kodu: NSBAGWAN bu hile kodunu girdiğinizde ise ultra kalkan özelliğini kullanarak kendinizi düşmanlarınızdan koruyabilirsiniz.
 3. Hile Kodu: NSOPTM  bu hile konu girdiğinizde ise Radix: Beyond the void oyununa at bütün haritaları açabilirsiniz.

Xcom 2 Oyun Hilesi 2016

Xcom 2 Oyun Hilesi 2016, bu haberimizde Xcom 2 oyununda düşman parametrelerinin nasıl değiştirilebileceğini düşman seviyeleri hile kodlarını bulabilirsiniz.

Xcom 2 oyunu, oyun severlerin yakından takip ettiği ve güncellemelerinin hilelerinin forum sitelerin dolandığı popüler oyunlardan biridir. Bu makalemizde Xcom 2 oyununda düşman parametrelerinin seviye hilelerini paylaşacağız. Bu hileler sayesinde oyunda karşınızda bulunan  düşmanlarınızın güçlerin,i istediğiniz seviyede ayarlayabilirsiniz.

Xcom 2 Oyun Hilesi 2016

Xcom 2 oyun hileleri yüklerken bir uyarıda bulunmamız gereklidir. Bu uyarıyı dikkate almazsanız oyun keyfiniz bozulabilir 🙂 Biraz sonra anlatacağımız düşman seviyesi değiştirme yöntemlerini  denemeye başlamadan önce değiştireceğiniz dosyaların yedeğini almanızı tavsiye ederiz. Çünkü olumsuz bir durumla karşılaştığınızda kaydettiğiniz son oyun kısmını kaybedip baştan başlayabilirsiniz. Buda hiçde hoş olmayan bir durumdur. Sonunu merak ederken tekrardan oynadığınız bölümleri oynamak bizce de iyi bir durum değildir. İşte bu sorun ile karşılaşmamak için oyun yedeğinizi alınız. Şimdiş bu kada girişten sonra Xcom 2 oyun hilelerini vermeye başlayalım.

Xcom 2 Oyun Hilesi 2016

Aşağıda kısa yolunu verdiğimiz dosyayı metin okuyucu ile açınız.

 • Program Files(X86)\Steam\steamapps\common\xcom2\xcomGame\config

Şimdi hileleri paylaşalım; Açtığınız dosyaya istediğiniz düşman gücüne göre aşağıdaki parametrelerle değiştiriniz.

 • Oynadığınız görevlerde güçlü düşman parametresi için; MaxSoldiersOnMission (DefaultGameData.ini dosyası)
 • Oynadığınız görevlerde güçsüz düşmalar içiçn; CharacterBaseStats[eStat_HP] (DefaultGameData_CharacterStats.ini dosyası)

Yukarıdaki parametreler ile istediğiniz düşman seviyesine göre Xcom 2 oyununu oynayabilirsiniz.

Glow Hockey Android Oyun indir

Glow Hockey Android Oyun indir

Glow Hockey Android Oyun indir, Glow Hockey oyunun özellikleri nelerdir, Android için Glow Hockey oyunu nerden ve nasıl indirebiliriz ?

Android tabanlı işletim sistemine sahip telefon modelleri gün geçtikçe artmaktadır. Bu android işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları, akıllı telefonlarında her türlü oyunları oynama imkanına kavuşmuşturlar. Google tarafından geliştirilen Google Play Store’de herkesin hoşuna gidebileceği oyunlar yayınlanmaktadır.

Glow Hockey Android Oyun indir

Glow Hockey Android Oyun indir

İşte bu makalemizde hoşunuza gidebileceğini düşündüğümüz bir oyun uygulaması olan Glow Hockey‘den bahsedeceğiz. İlk önce şunu belirtmekte fayda var bu uygulama ücretsiz ve herhangi bir bedel alınmadan sizlere sunulmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere bir hokey oyunu olan uygulamayı google play storeden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Glow Hockey  oyun uygulamasında tasarım ve seçilen renkler bakımından gözleri pek yormayan renkler kullanılmıştır. Zevkle oynayacağınız bu oyunun özelliklerini bu girizgahımızdan sonra anlatmaya başlayalım;

 • İlk önce bu oyun kendine haz ve özgün bir yapısı bulunmaktadır.
 • Oynaması diğer oyunlara göre kolay ve herkesin ilerleyebileceği bir mantığa sahiptir.
 • Bizce en güzel özelliği aynı anda 2 oynayıcıya oynama imkanını sunmasıdır.
 • Faklı tema seçeneklerini barındırmaktadır. Eğer varsayılan renkler hoşunuza gitmediği takdirde kendinize özgün temaları deneyebilirsiniz.
 • Kullandığınız hokey disklerinde tasarım olarak değiştirme imkanı
 • Yine bizce güzel olan birşey gol attığınızda titreşimin devreye girmesidir.
 • Ayrıca tasarım olarak gerçekçi bir yapıya sahiptir.

Bu güzel oyunu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.natenai.glowhockey&hl=tr bu linkten indirebilirsiniz.

Nba 2k 2017 apk incelemesi

Nba 2k nedir,Nba 2k nasıl oynanır,Nba 2k oynamak için sistem gereksinimleri nelerdir,Nba 2k oynamak için bilgisayarlarımın özellikleri ne olmalı dır

Nba 2k 2017 apk incelemesi

NBA’e olan ilgi dünya genelinde etkisini artırarak devam ediyor olsa da, özellikle yayınların raflardan kalkmasıyla Türkiye’de ciddi anlamda azalmış vaziyette. Durum böyle olunca, NBA 2K oyunlarının alıcı potansiyeli de her yıl biraz daha geriye gidiyor. Umuyoruz ki hala oralarda bir yerlerde ilgisini canlı tutmayı başarabilenler NBA severler vardır.

Tabii ilginin azalmasının yegane sebebi bu değil. Ülkemizde NBA maçlarını takip etme alışkanlığı 90’ların ortalarından itibaren önemli bir artış göstermişti ve o yılların fanatikleri bugünün kemik kitlesini oluşturuyor. Ne yazık ki  posterleri duvarları süsleyen pek çok isim parkelerden çekilmiş durumda. Iverson, Shaq ve T-Mac gibi uğruna kavgalar edilen isimlere son zamanlarda Kobe ve Duncan da katılarak ayrılık kararı aldı.

nba1

Biz bu satırları kaleme alırken bir üzücü haber daha aldık ve Kevin Garnett’in de basketbolu bıraktığını öğrendik. İşte kemik kitleye NBA’ i sevdiren bu isimlerin ayrılmasıyla, artık daha soğuk, daha cazibeden uzak bir yapısı var organizasyonun. Tutunduğumuz tek dal olarak Vince Carter kaldı, onun da son yılı olduğunu tahmin etmek zor değil. Bir yüzük uğruna üzerine kurulmuş takımı geride bırakıp, ligin en güçlüsüne kaçmanın moda olduğu şu günlerde NBA’i sevmek eskisi kadar kolay değil.

Pokemon go da dövüş mekanizması değişecek

pokemon go da nasıl dövüş başlatılır,pokemon go da savaşmak için ne yapmam gerekiyor,pokemon go da savaşırken hile yapılırmı,pokemon go hilesini nerden bulurum

Pokemon go da dövüş mekanizması değişecek

Yaz aylarında piyasaya sürülen Pokemon Go farklı sebeplerle gündeme gelmeye devam ediyor. Dünyada neredeyse bir çılgınlık haline dönüşen pokemon go çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. Pokemon go dan gelen son haberlere göre sevilen oyunda dövüş mekanizmasını değiştirecek.

Niantic tarafından geliştirilen oyun çok sevdiğimiz Pokemonları hayatımızın bir parçası haline getirdi. Ancak sistem mekaniklerindeki sorunlar bir süredir Pokemon Go’dan keyif almayı zorlaştırıyordu. Hile yapan oyuncuların gymleri ele geçirmesi problemine toplu banlamalar ile el atıldı ancak bu sorunu tamamen çözmeye yetmedi. Çünkü Pokemon Go’ya erken başlayan oyuncuların seviyesinin yüksek olması nedeniyle gym kazanma ve elde tutma ihtimali artıyor. Bu nedenle oyuna yeni başlayanlar Pokemonlarını dövüşten uzak tutmayı tercih ediyordu. Niantic sonunda bu problemi ortadan kaldıracak bir sistem geliştirdi.

pokemon-go-cilginligi

Bildiğiniz gibi Pokemon Go’ da eğitmenler (trainer) dövüş için altı Pokemon seçebiliyor. Şimdi bunun yanı sıra gymi ele geçirmiş olan takımın Pokemonlarının CP’si (Combat Power) de değişecek. Böylece her seviyeden oyuncu Pokemonlarını dövüştürme fırsatı yakalayacak. Ancak Niantic Labs ‘in açıklamasına göre bu özellik her dövüşe yansımayacak, sadece bazı zamanlarda devreye girecek. Oyuncuların uzun zamandır talep ettiği bir özelliği bazen kullanılabilir yapmak ne kadar doğru bir karar, bilemiyoruz. Son yapılan güncellemeler giderek düşüşe geçen Pokemon Go’yu kurtarmaya yetecek mi, bekleyip göreceğiz.

League Of Legends 6.20 yaması artık yayında

League Of Legends 6.20 yamasında hangi değişiklikler yapılmıştır,League Of Legends 6.20 yamasının amacı nedir,League Of Legends 6.20 karakterler değişti mi

League Of Legends 6.20 yaması artık yayında

Günümüzde en çok oynanan ve en çok ilgi gören oyunların başında gelen League of Legends zaman zaman çeşitli güncellemeler ile desteklenerek oyun içerisindeki dengenin sağlanması amaçlanıyor. Bu nedenle yeni karakterlerin oyun eklenmesi ya da mevcut karakterlerin güçleri üzerinde yapılan değişikliklerle oyunculara yeni bir güncelleme sunulurken oyun editörleri tarafından yapılan son açıklamada oyun için yeni bir güncellemenin daha yayınlandığı belirtildi.

lol1

6.20 Yaması Geldi!

League of Legends 6.20 yaması olarak açıklanan son güncelleme kullanıcıların oyun içerisindeki pek çok konuda değişiklik yapmasına neden olabilecek durumda.

Ashe (Ayaz Okçu): Ashe her ok başına artık %21/22/23/25/25 hasar verecek.

Cho’Gath (Hiçlik’in Dehşeti): Bekleme süresi 13/12/11/10/9 saniyeye indi. Susturma süresi 1.5/1.62/1.75/1.88/2 saniyeye indirildi.

Jinx (Deli Fişek): Jinx’in E skili nerflendi. Mana 70’e çıkarıldı. Hasarı 70/120/170/220/270’e indirildi.

Nunu (Yeti Süvarisi): Gücü 59 oldu. Nunu’ nun tüm güçleri arttırıldı ve  daha etkin bir hale getirildi.

Taliyah (Taşların Dokuyucusu): Taban can yenilenmesi 1.4’e çıktı. Q bekleme süresi de 9/7.5/6/4.5/3 olarak değiştirildiği bildirildi.Bu güncellemenin ardından League of Legends oyununun tutkunu olan oyuncular için oyun daha da eğlenceli bir hal alacak gibi görünüyor.

Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

candy crash da sınırsız can nasıl alabilirim,candy crash da sınırsız hamle hilesini nasıl kullanırım,candy crash da saati geri alınca hile aktif olurmu

Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Facebook tarafından kullanıcılarına oynamaları için açılan en popülerler arasında olan candy crash oyununu bilmeyen yada oynamayan yoktur diyebiliriz. Candy crash oynarken en büyük problem oyunda oynama hakkınız bitmesi ve facebook üzerinden başka oyunculara istek göndererek yeniden oyuna başlamak. Bu oyunda herkes tarafından bilinen en büyük hile oyunu oynadığınız cihazın tarih ve saatini değiştirmektir. Telefonunuzun yada tabletiniz tarih yada saatini değiştirdiğiniz de oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Ancak bu durum telefonunuzdan internete bağlanırken yada kullanırken sorunlara neden olabilir. Oyunda başka bir hile ise sınırsız hamle ve sınırsız can hilesidir. Yine bu hileleri aktif ederek sınırsız oynayabilir ve oyundaki tüm bölümleri görebilirsiniz.

candy-crah-hileleri-sinirsiz-hamle

Sınırsız can ve sınırsız hileyi aktif edebilmeniz için internet üzerinden candy crash hileli apk dosyası indirip oyunu buradan açtığınız zaman da hileli oynayabilirsiniz. Yada bilgisayarınızdaki mozilla tarayıcısından cheat engine programını indirip buradan da hileyi aktif ederek kullanabilirsiniz.Bu programı kullanmak için de oyunu açın daha  sonra hileyi açın ve ilk tarayıcıyı seçin ve özellikler enable yaparak hileyi aktif duruma getirip sınırsız hamle ve sınırsız can ile oyunun tüm bölümlerini geçip daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Gta 5 de note 7 bombası

Gta 5  nasıl oynanır,Gta 5  de note 7 nasıl alınır,Gta 5  de note 7 bomba olarak nasıl kullanılır,Gta 5  de note 7 atmak için ne yapmalıyım

Gta 5 de note 7 bombası

Samsung Ağustos ayı içerisinde yaptığı tanıtımlar ile Galaxy Note 7 modellerini resmen piyasaya sunarken cihazların bataryalarında yaşanan sorunlar nedeniyle patlamaların gerçekleşmesi ciddi bir sorun yaşatmıştı. Yaşanan bu sorunlar sonrasında Galaxy Note 7 için dünya genelinde iade süreci başlatılırken yaşanan bu durum pek çok farklı alanda da malzeme olarak kullanılmıştır. Bu konuyla ilgili son örnek ise dünya genelinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan GTA 5’de yaşandı.

 

note-7-bomba-gta-5

Oyunda bomba olarak Galaxy Note 7’ler kullanılmaya başlanırken bu konu ile ilgili çekilen videolar da yüksek izlenme rakamlarına ulaşmayı başardı.

Galaxy Note 7 ile sektörde büyük bir beklenti yaratan ve yılın en iyisi olarak tanıtılan ve satışa sunulan telefonların bataryalarının sürekli patlaması ve kullanıcıların sağlığını da tehdit etmesi Samsung adına ciddi bir prestij kaybı yaşatmıştı. Üstelik şimdi Galaxy Note 7’nin pek çok farklı oyunda da komedi malzemesi haline gelmesi markanın ciddi bir süreç içerisine girdiğini de gösteriyor. GTA 5 için çekilen videolarda bir bir paylaşılmaya başlanırken Galaxy Note 7’nin bomba olarak kullanıldığı modlar şimdiden yüksek indirme rakamlarına ulaşmış durumda. GTA 5 oyununa sahip olan kullanıcılar yeni modu indirerek Galaxy Note 7’yi oyun içerisinde bomba olarak artık kullanabilecek. Yani GTA 5 oynarken karşınızdakine bomba atmak yerine Galaxy Note 7 attığınızda da cihaz patladığı için bomba etkisi yaratıyor.

 

Paladins Sistem Gereksinimleri

Paladins açan bilgisayar,Paladins için bilgisayar, Paladins bilgisayar özellikleri, Paladins kaç gb ram,Paladins ekran kartı tavsiye,Paladins bilgisayar tavsiye

Paladins Sistem Gereksinimleri

Hi-Rez Studios firmasının tasarladığı Paladins oyunu Steam da en iyi 10 oyun sıralamasında yer alan bir oyun. Atlanta Georgia da 150.000 $ ödüllü turnuvası Ocak 2017 de düzenlenecek olan oyun, League of Legends benzeri oyun olarak karşımıza çıkmakta. Paladins çıktığı andan itibaren ilk 24 saat içerisinde oluşturulan 100.000’den fazla yeni kayıt ile hemen büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı. Şampiyonluk final maçı Cobb Energy Center’dan canlı olarak yayınlanacak. Turnuvayı yerinde izlemek isteyenler www.hirezexpo.com resmi web sayfasından bilet satın alabilirler, ayrıca www.twitch.tv/hireztv adresinden de online olarak maçları takip etmek mümkün olacak. Bilgisayarım Paladins kaldırır mı diye soranlar yazımızın devamında Paladins sistem gereksinimleri bilgilerini bulabileceksiniz.

Paladins Sistem Gereksinimleri PC

Paladins system requirements

Paladins Minimum Sistem Gereksinimleri

İnternet erişimi gerektirir.
İşlemci: Core 2 Duo 2.4 GHz ya da Althon X2 2.7 GHz
RAM: 2 GB
İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Windows Vista ya da Windows 7
Ekran Kartı: ATI ya da Nvidia ekran kartı beraberinde 512MB video bellek ya da üstü ve Shader Model 3.0+ desteği (ATI Radeon 3870 ya da üstü, Nvidia GeForce 8800 GT ya da üstü)
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
Boş Harddisk Alanı: 10 GB
Paladins Önerilen Sistem Gereksinimleri

İnternet erişimi gerektirir.
İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6950 ya da üstü beraberinde 768 MB+ VRAM (DirectX 11 Uyumlu)
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
Boş Harddisk Alanı: 10 GB

 

League of Legends Sistem Gereksinimleri yazımıza da göz atın…

League of Legends Sistem Gereksinimleri

League of Legends açan bilgisayar,League of Legends için bilgisayar, League of Legends bilgisayar özellikleri, League of Legends kaç gb ram,League of Legends

 

League of Legends Sistem Gereksinimleri

League of Legends dünya da en çok oynanan online oyun olma ünvanına sahip. Türkiye de en çok oynanan online oyun yine League of Legends. Oynaması oldukça zevkli bir oyun olan League of Legends (LOL) de iki takım arası savaş ve rekabet vardır. MMORPG oyunları gibi level atlamalı ve karakter geliştirmeli bir oyun gibi görünse de anlık yapılan maçlardan ve etkinliklerden oluşmaktadır. Yani tek bir karakter ile devamlı oynamak gerekmez. Bilgisayarım League of Legends kaldırır mı diye düşünenler League of Legends sistem gereksinimleri ve özellikle League of Legends minimum sistem gereksinimleri bölümlerinizi yazımın devamında inceleyebilirler.

League of Legends Sistem Gereksinimleri PC

League of Legends system requirements

League of Legends Minimum Sistem Gereksinimleri

İnternet bağlantısı gerekir
İşlemci Hızı: 2 GHz (İşlemci marka modeli önemli değil, tek çekirdekli 2 Ghz’lik herhangi bir işlemci yeterlidir)
RAM: 1 GB RAM (Windows Vista ve 7 için 2 GB RAM ya da üstü)
İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Windows Vista SP1, ya da Windows 7
Ekran Kartı: DirectX 9.0 uyumlu Ekran Kartı
Boş Harddisk Alanı: 8 GB
League of Legends Önerilen Sistem Gereksinimleri

İnternet bağlantısı gerekir
İşlemci Hızı: 3 GHz (İşlemci marka modeli önemli değil, tek çekirdekli 3 Ghz’lik herhangi bir işlemci yeterlidir)
RAM:2 GB RAM (Windows Vista ve 7 için 4 GB RAM ya da üstü)
İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Windows Vista SP1, ya da Windows 7
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800/AMD Radeon HD 5670 ya da yakın özelliklerde ekran kartı 512MB+ ve üstü video hafızası
Boş Harddisk Alanı: 12 GB

 

 

Minecraft Sistem Gereksinimleri yazımıza da göz atın…

 

Minecraft Sistem Gereksinimleri

Minecraft açan bilgisayar,Minecraft için bilgisayar, Minecraft bilgisayar özellikleri, Minecraft kaç gb ram,Minecraft ekran kartı tavsiye,Minecraft bilgisayar tavsiye

Minecraft system requirements,Minecraft sistem gereksinimleri, bilgisayarım Minecraft kaldırır mı, Minecraft minimum sistem gereksinimleri

Minecraft Sistem Gereksinimleri

Minecraft hem Türkiye de hemde yurt dışında online oyunlar arasında oldukça popüler bir oyun. Minecraft sistem gereksinimleri oldukça düşük, bilgisayarım Minecraft kaldırır mı diye sormak bile neredeyse gereksiz. Minecraft minimum sistem gereksinimleri 10 yıllık eski bir bilgisayar tarafından bile karşılanabilir durumda. Böylesine zevkli, her yaştan oyun severe hitap eden Minecraft büyük bir fan grubuna da sahip. Sizde Minecraft oynamak isterseniz Minecraft sistem gereksinimleri aşağıda verilmiştir.

 

Minecraft Sistem Gereksinimleri PC

Minecraft Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Pentium D ya da AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz
RAM: 2 GB
İşletim Sistemi: Windows XP ya da üstü
Ekran Kartı: Onboard Intel HD Graphics ya da AMD/ATI Radeon HD Graphics beraberinde OpenGL 2.1
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
Boş Harddisk Alanı: 200 MB

Minecraft Sistem Gereksinimleri Önerilen

Minecraft Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i3 ya da AMD Athlon II (K10) 2.8 GHz
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows XP ya da üstü
Ekran Kartı: GeForce 2xx Series ya da AMD Radeon HD 5xxx Series beraberinde OpenGL 3.3
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
Boş Harddisk Alanı: 1 GB

 

Fifa 2017 Sistem Gereksinimleri yazımıza da göz atın…

Overwatch Sistem Gereksinimleri

Overwatch açan bilgisayar,Overwatch için bilgisayar, Overwatch bilgisayar özellikleri,Overwatch ekran kartı tavsiye,Overwatch nasıl,Overwatch inceleme

Overwatch Sistem Gereksinimleri

Online oynanan ve oldukça zevkli olan Overwatch karakter çeşidi ve oyun içi takım savaşları ile sizi bilgisayar başına bağlayacak. Ünlü Blizzard firması tarafından yapılmış olan oyun da görsellik, aksiyon ve heyecan bir arada. Overwatch nasıl bir oyun merak edenler için aşağıda videosu mevcut. Bilgisayarım Overwatch kaldırır mı diye merak edenler Overwatch sistem gereksinimleri yazımızın devamında bulabilirler.

Overwatch Sistem Gereksinimleri Video

 

Overwatch Sistem Gereksinimleri PC

Overwatch system requirements

Overwatch minimum sistem gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i3 ya da AMD Phenom X3 8650
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10 64-bit
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850, ya da Intel HD Graphics 4400
Boş Harddisk Alanı: 30 GB
Overwatch Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i5 ya da AMD Phenom II X3, 2.8 GHz
RAM: 6 GB
İşletim Sistemi: Windows Vista/7/ 8/10 64-bit
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 ya da ATI Radeon HD 7950
Boş Harddisk Alanı: 30 GB

 

Windows 10 Sistem Gereksinimleri yazımıza da göz atın…

Total War Attila Sistem Gereksinimleri

Total War Attila açan bilgisayar,Total War Attila için bilgisayar, Total War Attila bilgisayar özellikleri, Total War Attila ekran kartı tavsiye

Total War Attila Sistem Gereksinimleri

Devasa ordular kurup tarih öncesindeki gibi savaşlar yapabileceğiniz Total War Attila oyunu strateji severler için ideal. Hem harita üzerinden bilgisayara mantığı bırakarak satranç gibi hemde uzun uzadıya savaşalr yaparak bu oyunu oynamak her şekli ile zevkli.  Total War Attila minimum sistem gereksinimleri ise çok güçlü bir bilgisayar şart koşmuyor. Bilgisayarım Total War Attila kaldırır mı diye soranlar Total War Attila sistem gereksinimleri yazımızın devamında…

Total War Attila Sistem Gereksinimleri Video

Total War Attila nasıl bir oyun diye merak edenler için bir savaş videosu aşağıda.

 

Total War Attila Sistem Gereksinimleri PC

Total War Attila Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista.
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 3 GHz.
 • RAM: 3 GB.
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800 GT, ATI Radeon HD 2900 XT or Intel HD 4000.
 • Boş Harddisk Alanı: 35 GB.
 • Ekran Kartı Belleği: 512 MB.

Total War Attila Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7.
 • İşlemci: Intel Core i5 second generation.
 • RAM: 4 GB.
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 Ti or AMD Radeon HD 5870.
 • Boş Harddisk Alanı: 35 GB.
 • Ekran Kartı Belleği: 2 GB.

 

Total War Attila system requirements

Total War Battles: KINGDOM Sistem Gereksinimleri

Total War Battles KINGDOM açan bilgisayar,Total War Battles KINGDOM için bilgisayar, Total War Battles KINGDOM bilgisayar özellikleri

Total War Battles: KINGDOM Sistem Gereksinimleri

Strateji Oyunları sevenlerin beğenerek oynadığı Total War serisinin oyunlarından biri de Total War Battles KINGDOM. Strateji oyunlarının genelinde olduğu gibi Total War Battles KINGDOM sistem gereksinimleri de oldukça düşük. Hele de Total War Battles KINGDOM minimum sistem gereksinimleri için 8-10 yıllık bir bilgisayar bile yeterli gelecektir. Bilgisayarım Total War Battles KINGDOM kaldırır mı sorusu soranlar yazımızın devamında Total War Battles KINGDOM sistem gereksinimleri bilgilerine ulaşabilir.

 

Total War Battles KINGDOM Sistem Gereksinimleri – PC

Total War Battles KINGDOM Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista 32 bit Service Pack 2
İşlemci: Core 2 Duo 1.8 Ghz / Athlon X2 1.8 Ghz
RAM: 2GB
Ekran Kartı: (DirectX 9) Intel HD4000 512 MB / ATI Radeon HD4650 512 MB / NVidia Geforce 430 512 MB
Boş harddisk alanı:2 GB

Total War Battles KINGDOM Sistem Gereksinimleri – Önerilen

İşletim Sistemi: Win 7 32 Bit
İşlemci: Core 2 Duo 2.4 Ghz / Athlon X2 2.4 Ghz
RAM: 2GB
Ekran Kartı: (DirectX 11) ATI Radeon HD5850 1024 MB / Nvidia Geforce GTX 480 1024 MB
Boş harddisk alanı: 2 GB

Total War Battles KINGDOM system requirements

 

Total War WARHAMMER Sistem Gereksinimleri yazımıza da göz atın…