Oyun Konusunda Bilmeniz Gereken Her Şey

Tech Kafa 11 Haz 2015 Sponsorlu  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun sektörünün son dönemde hızla gelişmeye devam etmesi ile birlikte birçok oyun tutkunu da takip ettikleri konsol veya oyun türleri ile ilgili son bilgilere anında ulaşmak istiyor. Oyun sektöründeki bu artış ile birlikte oyun haberleri konusunda açılan sitelerin sayısı da günden güne artmaya, çeşitli konularda paylaşımlar yapmaya hızla devam ediyor.

Artan sitelerin birbirlerine oldukça benzemeye başlaması ile birlikte takip edilebilecek oyun sitesi sayısı da günden güne azalmaya devam ediyor. Birçok oyun sever belirli bir oyun türü veya konsolun güncel son haberlerine ulaşmak istese de ilgi gören haberlerin odak olduğu birçok sitede bu konular hakkında bilgiler bulmak oldukça zor bir hale geldi.

Tam da bu noktada farklı oyun türleri ve konsol çeşitleri için oldukça güzel hizmet sunan Bozuktuş’tan bahsetmek istiyoruz. Bilgisayar oyunlar ile başlayan ve Nintendo’ya kadar uzanan konsol çeşitlerinin tümü hakkında güncel haberleri ve gelişmeleri takip edebileceğiniz Bozuktuş içerisinde birçok oyun türü hakkında da bilgi edinmek, son güncellemeleri anında öğrenmek mümkün.

Yalnızca oyun haberleri ile sınırlı kalmayan Bozuktuş ekibi, oyun severlerin oyun deneyimleri sırasında karşılarına çıkabilecek sık rastlanan durumları güzel bir dille çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Steam oyun iade gibi birçok oyun severin kullanmaya devam ettiği platform için çözümler üreten sitede farklı platformlarla ilgili merak edilen nadir problemlerin çözümlerini de bulmak mümkün.

Birçok oyun sitesinde son dönemde gelişen ve ön plana çıkmaya devam eden mobil oyunlar hakkında herhangi bir bilgiye dahi rastlanmazken Bozuktuş ekibinin sizler için değerlendirdiği güncel ve ilginizi çekebilecek mobil oyunları sitede bulabilirsiniz.

Ücretsiz online oyunlar ile ilgili bilgilere de yer verilen sitenin tasarımı da oyun tutkunlarının istekleri göz önünde bulundurularak farklı platformlar arasında hızlı geçişler yapıp güncel haberlere anında ulaşılabilecek hale getirilmiş. Merak ettiğiniz konsol ile ilgili haberlere sitenin üst kısmında bulunan ilgili konsol kategorisine tıklayarak hızlıca ulaşabilir, takip ettiğiniz konsol ile ilgili son çıkan oyunlardan gelen güncellemelere kadar birçok detaylı bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Bizim Bozuktuş ile ilgili anlatacaklarımız bu kadar olsa da bir oyun sever olarak siteyi bir de kendinizin incelemesi oldukça yararlı olacaktır:

http://www.bozuktus.com/

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

“Oyun Konusunda Bilmeniz Gereken Her Şey” üzerine 2 yorum

  1. fukey dedi ki:

    güzele benziyor bakalım bi 😀

  2. fukey dedi ki:

    güzele benziyor bakalım bi 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir