Oyun Oynarken Çıldırtan 8 Görev ve Durum

Oyun Oynarken Çıldırtan 8 Görev ve Durum

Tech Kafa 24 Oca 2015 Listeler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

1) Warlock Green Fire Görev Zinciri

Öncelikle herkese merhabalar. Sizlere bu listemizde oyun başında adeta çıldırıp deli olduğunuz, saç baş yolduran oyun görevlerini sunuyoruz. Bu listede gezinirken kiminiz “Aa gerçekten, ne baş belası bir görevdi be!” diyecek, kiminiz de “Bu mu saç baş yoldurdu? Hıh, bu görevi tek parmakla geçtim ben” diyecek. Ancak şu bir gerçek ki, hepimizin mutlaka en çok zorlandığı ortak bir oyun görevi vardır değerli Tech Kafa’lar.

Gelelim listemizin çıldırtan ilk oyun görevine: Warlock Green Fire Görev Zinciri. Aslında bu görev Draenor çıkmadan önce çok zordu. 90 level görevi olan Green Fire serisi, 90 level iken sinir bozucu olabiliyordu. Aynı anda çok fazla skill kombinasyonu gerektiriyordu ve düşman çok güçlüydü. Ancak Draenor geldi, mertlik bozuldu. 100 level halinizle görevi gayet kolay hale geldi. Green Fire görevi listemize ilk sıradan katılıyor.

warlock green fire

2) Vice City’deki Helikopter Görevi

Listeyi hazırlama sebebimiz olan görevdir. Nice GTA sever bu görev yüzünden yüzlerce saatini harcadı bilgisayar başında, belki de çocukluğunu, gençliğini eksik yaşadı. Hatta benim Vice City’i pek sevmememin sebebi oldu bu görev. O lanet küçük helikopteri çizen, modelleyen adam umarım pişman olmuştur.

vice city helikopter Listenin Devamı >>>

1 2 3

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
En-Komik-League-of-Legends
League of Legends’ta En Komik 18 Sihirdar Adı
head
Çocukluğumuzu Gençliğimizi Yiyen 7 Oyun
gta 5 aktiviteleri
GTA 5 İçerisinde Yapabileceğiniz Eğlenceli 8 Aktivite
6
Samsung Galaxy S6 Edge İle Çekilen Fotoğraflar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir