ps3

PC için PlayStation 3 Emülatörü Geliyor

23 Ara 2015 Bilgisayar  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PlayStation 3 oyunlarını PC’de oynamak için geliştirilen RPCS3 emülatöründe büyük gelişme yaşandı. Yakında PS3 oyunlarını PC’de oynayabiliriz. PC oyuncularının vazgeçilmezleri arasında yer alan oyun emülatörleri, son 4-5 yıldır pek bir gelişim gösterememişti. En son Wii için yayımlanan emülatörden sonra piyasada bir durgunluk olmuştu. Bu durgunluğun sebebi PS3, Xbox 360 ve Wii U oyun konsollarının güçlü donanımlara sahip olması ve bunların PC’ye emule edememesi olarak gösteriliyordu.

Son birkaç aydır bir önceki nesil konsolların emule edildiğine yönelik haberler geliyor. Xbox 360 ve Wii U emülatör haberlerinden sonra bugün bir gelişme de PC için PS3 emülatörü olan RPCS3 cephesinde yaşandı. John GodGames, emülatörün çalıştığını kanıtlamak için YouTube üzerinden yeni videolar yayınladı. PC için PlayStation 3 emülatörü olan RPCS3 ile Ben 10: Protector of Earth, Skullgirls, A- Men 2, Silent Hill ve Terraria oyunları oynanabiliyor.

DirectX 12 destekli RPCS3 emülatörü henüz tam anlamıyla stabil olarak çalışmıyor. Şimdilik PC’de oynanabilen PS3 oyunlarının grafik kaliteleri ortada. Yakın bir zaman içerisinde yayınlanması beklenen RPCS3 emülatörü bakalım God of War, The Last of Us, Heavy Rain, Uncharted ve Killzone gibi yüksek grafik kalitesine sahip oyunları çalıştırabilecek mi?

teknoloji hattı
Etiketler:
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir