plague inc ebola sayesinde oyuncu kazanıyor

Plague Inc. Ebola Sebebiyle Oyuncu Kazanıyor

Tech Kafa 28 Eki 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

plague inc ebola sayesinde oyuncu kazanıyor

Dünyaya hastalık yayıp insanlığı yok etme oyunu Plague Inc.’i çoğumuz duymuşuzdur. Oyuncular, kendi hastalıklarını yaratıp, hastalıklarına çeşitli gen özelliklerini katarak mikroplarını tüm dünyaya yaymaya çalışıyor. Virüsümüzü ellerin az yıkandığı bir ülkeye göndermek istiyorsak bu yolla bulaşan bir virüs yaparak işimizi kolaylaştırabiliyoruz, bunun gibi çok fazla özellik var oyunda. Ancak, gerçek bir hastalık olan Ebola, Plague Inc.’e olan dikkati arttırmışa benziyor.

Oyunun yapımcısı, oyunun uzun zamandır bu kadar indirilmediğini, ilk defa gerçek hayatın oyunlarını satın alınmasına sebep olduğunu söyledi. “Ebola virüsüne tepki, Plague Inc. İndirmelerini büyük ölçüde yükseltti.”

Geçtiğimiz hafta, oyun 430bin kişi tarafından indirilmiş. Plague Inc. 2012 yılında çıkmış bir yapım ve iOS ve Android kullanıcılarından oluşan 35 milyonluk oyuncu tabakası var. Şubat’ta, Steam’de de büyük etki yaratan oyun, Xbox One için geliştiriliyor. Plague Inc. gerçek anlamda Ebola’yı yansıtmıyor, oyun sadece algoritmalar üzerinden ilerliyor. Bu yüzden gerçekçilik payı sadece teorik planda kalıyor.

James Vaughan, oyunun yapımcısı, Plague Inc.’in dehşet verici insanlık olaylarından beslenen bir oyun olmasını istemiyor. “Ebola salgını keşke hiç yaşanmasaydı, fakat ben bu oyunu kullanarak yapabileceğim yardımı yapmak istiyorum. Elimden bu geliyor şu an için.” dedi. Vaughan, Plague Inc.’in geliri ile Ebola’ya kadar mücadele eden yardım kuruluşlarına bağış yapma amacında.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
xcom-2-oyun-hilesi-2016-2
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir