PlayStation 2 Oyunları Android’de

07 Tem 2015 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asla durmak bilmeyen Android geliştiricilerinin sayesinde PlayStation 2 oyunları Android’de de oynanabilecek. Yayınlanan videoda “Play!” isimli emülatör üzerinden Final Fantasy X, Capcom Vs SNK 2, Dragon Quest VIII, Dynasty Warriors 2, Gradius V, Kingdom Hearts, ve Space Harrier oyunlarının oynanabildiği görünüyor. Play! emülatörü ayrıca Windows, Mac OS ve iOS için de kullanılabilir durumda. Güçlü bir Android cihazınız varsa biraz nostaji yaşamak için iyi bir fırsat olacaktır bu. Daha önce de PPSSPP isimli PSP emülatörü ile PlayStation Portable oyunlarını Android, iOS, Windows ve Mac OS’te oynama fırsatı edinmiştik.

Yukarıdaki 13 dakikalık videoyu izlemek istemezseniz, sizin için kısaca özetleyelim:

Bu çalışma henüz çok erken bir evresinde ve günlük kullanıcılar için uygun değil. Fazlasıyla lag ve görsel sorun ile dolu olan bu versiyon uzun süren yükleme ekranlarıyla henüz size gerçek oyun zevkini tattırmaya hazır değil. Daha çok “Bunları yapabiliyoruz biz!” tadında olan bu ilk betadaki sorunlar, tam sürümün yayınlanması ile çözülecektir.

Yine de Play! emülatörünü Android cihazınızda denemek isterseniz Google+ Topluluğuna katılıp, daha sonra Google Play Store‘dan beta sürümünü indirebilirsiniz. Veya basitçe, APKMirror linki ile indirebilirsiniz.

teknoloji hattı
Etiketler:,
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir