psn

PlayStation Plus’ın Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

24 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony’nin PlayStation için devam ettirdiği premium üyelik sistemi PlayStation Plus’ın Eylül ayı için seçilen ücretsiz oyunlar belli oldu. Bu ay ilk kez kullanıcıların oyuyla seçilen oyun ise Ubisoft Reflections’ın geliştirdiği Grow Home oldu. Bir diğer ücretsiz PS4 oyunu ise Capy Games’in bağımsız yapım oyunu Super Time Force Ultra.

Bu ayın özelliği üst paragrafta da belirttiğimiz gibi PS4 sahiplerinin ilk kez istedikleri oyunu seçebilmesi oldu. Grow Home’a ücretsiz sahip olan PlayStation Plus sahiplerine ayrıca oylamaya eklenen diğer iki oyun; yani League of Geeks’in Arnello’su ve Zoinks’in Zombie Vikings’i %30 indirimle satın almaya açık olacak.

Sony’nin ücretsiz olarak verdiği bir diğer oyun ise Capy Games’in sevilen bağımsız yapım oyunu Super Time Force Ultra oldu. PS3 sahipleri için herhangi bir oylama şansı verilmese de, onlara da oldukça iyi oyunlar geldi diyebiliriz. Twisted Metal serisinin 2012’de yayınlanan reboot oyunu Twisted Metal ve Rain Games’in geliştirdiği Teslagrad, PS3 sahibi olan PS Plus sahiplerine sunulan ücretsiz oyunlar oldu.

PS Vita sahipleri de elbette bu bedava oyun dağıtımından geri kalmadı. Tıpkı PS3 sahipleri gibi PS Vita sahipleri de istedikleri oyunu seçemeseler de, Renegade Kid’in geliştirdiği Xeodrifter ve Pygmy Studios’un 2005’te çıkardığı platform oyununun aynı isimdeki yeniden yapımı olan La-Mulana EX, PS Vita sahiplerine sunulan oyunlar oldu.

Saydığımız altı oyun da 1 Eylül’den itibaren tüm PlayStation Plus sahiplerine ücretsiz olarak indirilmeye sunulacak.

teknoloji hattı
Etiketler:
xcom-2-oyun-hilesi-2016-2
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir