pokemon go da nasıl savaş yapılır

Çağrı Merkezi 23 Tem 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
pokemon go da nasıl savaş yapılır
5 - 2 OY

pokemon go da nasıl savaşmak için hangi şartların olması gerekiyor,pokemon go da savaş alanları nerelerdir,pokemon go da nasıl savaş alanları nasıl bulunur

pokemon go da nasıl savaş yapılır

Şuan ülkemizde ve dünyada büyük bir kısım insan pokemon go çılgınlığına karşı koyamıyor ve her yerde pokemon arıyor. Peki bu pokemonları yakaladıktan sonra ne olacak, yani pokemon savaşları nasıl yapılacak. Bu konuda yardımcı olacağız size, pokemonları yakaladıktan sonra savaşabilmek için en az 5 seviye geçmiş olmanız gerekiyor. Pokemon go daki seviyeniz 5′ in altında ise pokemon go savaşlarına katılamazsınız.

pokemon savas alani

Seviyeyi 5 in üzerine çıkardıktan sonra oyunun oynandığı tüm ülkelerde ve şehirlerde “GYM” noktaları yer alıyor. Yani savaş noktaları pokemon savaşları sadece bu noktalarda yapılabilir.  Bulunduğunuz şehirdeki “GYM” noktasına giderek burada ki diğer kişilerin pokemonları ile savaşabilirsiniz.

pokemon savasi

pokemon go da nasıl savaş yapılabilmesi için yukarıdaki işlemlerin yapılması gerekiyor. “GYM” noktaları oyunda ana karargah gibi görünüyor sadece bu noktada savaş yapılabilir. Bu “GYM” noktalarını ele geçirerek buranın lideri de olabilirsiniz.

İyi Eğlenceler

teknoloji hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir