Project Cars GTA 5’i Arkasında Bıraktı

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geliştiricisi Slightly Mad Studios olan ve geçtiğimiz günlerde multiplatform olarak satışa çıkarılan Project Cars, ilk hafta itibariyle GTA 5‘i geçti. Slightly Mad Studios tarafından uzun zamandır geliştirilen ve yapım aşamasında olan araba yarış similasyonu Project Car, geçen günlerde resmi olarak tanıtımı gerçekleştirildi.

Uzun bir yapım süreci geçiren ve yayınlanan videolarıyla oyun severlerin beklentilerini yükselten Project Cars’ın hayal kırıklığı yaratıp yaratmayacağı tartışma konusu olmuştu. Neyseki Project Cars ilk incelemelerde son derece olumlu puanlar alarak, iyi bir yapım olduğunu da kanıtlamış oldu. Oyun çıkış tarhinin bir kaç gün öncesinde yapılan incelemeler Project Car satışlarında olumlu etkileri oldu diyebiliriz. Oyun ilk haftasında İngiltere’de zirveye ulaştı.

Slightly Mad Studios yetkilileri, Project Cars’ın oldukça yüksek başarısı hakkında son iki yıldır İngiltere’de hiç bir araba yarışı oyununun çıkışında haftanın en çok satan yapımı ünvanını ele geçiremediğini hatırlattı. Project Cars çıkış tarihi itibariyle Rockstar Games‘ın efsane gta serisinden GTA V’i satış rekorları kırarak arkasında bıraktı ve zirveye yerleşti. GTA V ise bu hafta ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Project Cars oyunundan bahsedersek, Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen yapım 7 Mayıs’ta PC, PlayStation 4, Xbox One ve Wii U için piyasaya sürüldü. Son zamanların en iyi araba yarışı simülasyonu oyunu olarak gösterilen yapım, incelemelerinde de bir hayli iyi ve yüksek puanlar aldı. Ayrıca önerdiğimiz ve popüler olan gta san andreas hileleri konumuzada göz atabilirsiniz.

“Project Cars GTA 5’i Arkasında Bıraktı” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir