PS4 ve Xbox One’a Rakip Geliyor

Tech Kafa 04 Oca 2015 Haberler  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Alibaba.com‘u hepimiz duymuşuzdur. Bu dev ticaret sitesi, kendi konsolunu yapma kararı aldı ve PS4 ile Xbox One‘a rakip olacak düzeyde bir konsol yapılacağı söylendi. Konsolun detaylarının 2015 bitmeden açıklanacağını biliyoruz. Fakat şunu da belirtelim. Bu haberi Alibaba tarafından henüz onaylanmadı.

:: Wikipad Oyun Tabletinin Türkiye’de Satışa Başlıyor

facebook müşteri hizmetleri

İlk olarak Çin’de piyasaya sürülmesi amaçlanan konsol, Çin’deki konsol ambargosu dolayısıyla nasıl bir etki yaratacağı büyük bir merak konusu. Belki de kendi ülkesinde yapılmış bir konsol olacağı için ambargo bu konsola uygulanmayabilir. 15 yıllık ambargonun Xbox ve Playstation için yeni yeni kalkmaya başlaması Alibaba’nın konsolu için olumlu bir durum olup olmayacağını zaman gösterecek.

Alibaba‘nın oyun piyasasına göstermiş olduğu ilgi, ilk olarak Amerika merkezli oyun şirketi olan Kabam’a yaptığı 120 milyon dolarlık yatırımla başladı. İlerleyen dönemlerde çeşitli şirketlere yatırım yaparak piyasaya değerini arttırmaya devam etti Alibaba. Bu gidişle de değerini katlayarak arttırması pek zor görünmüyor.

:: PS4 Kutusundan Taş Çıktı

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir