Quantum-Break

Quantum Break E3’te Yok

09 Haz 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

XBOX One lansmanında duyurulan ve konsolun çıkış oyunlarından biri olarak çıkması planlanan ancak sürekli ertelenen Quantum Break, bu sene beklendiği gibi Microsoft‘un E3 sunumunda gösterilmeyecek.

Remedy Entertianment‘ın 20. yıl kutlamaları videosunda Remedy‘nin kurucularından Sam Lake‘in yaptığı açıklamaya göre şirketin son oyunu Quantum Break, en son hali, demosu ve duyurulması beklenen başka bir oyunla beraber Gamescom‘da büyük bir konferans düzenlenerek oyunculara sunulacak. Bu da demek oluyor ki Remedy tüm materyalleri Gamescom‘a sakladığı için E3‘te Quantum Break‘i göremeyeceğiz.

Sam Lake‘in tam açıklaması şu şekilde;

“Geçtiğimiz yıl Remedy olarak Gamescom’daydık ve Gamescom’da çok eğlendik. Bu sene de Gamescom’da olacağız; bu kez yanımıza yeni şeyler de aldık. Gamescom’da kendi perdemiz ve standımız olacak ve siz oyuncuların Quantum Break demosunu denemesi için sabırsızlanıyoruz.”

Max Payne ve Alan Wake‘in geliştirici stüdyosu olan Remedy Entertainment tarafından geliştirilen Quantum Break, özellikle zamanı oyun mekaniklerinden biri haline getirmesi ile dikkat çekiyor. 2013 yılında XBOX One lansmanında duyurulan oyunun çıkış tarihi olarak 2014 verilmişken, daha sonralarda ertelene ertelene oyunun çıkış tarihi 2016‘ya kadar ilerledi.

Remedy‘nin özellikle E3 yerine Gamescom‘u seçmesinin nedenlerinden biri olarak Gamescom‘un Almanya’da yaptıldığını, Remedy‘nin de Finlandiya’lı bir stüdyo olduğunu gösterebiliriz. Sonuçta E3 Amerika’da, gidiş dönüş falan… Gamescom‘u iple çekiyoruz.

teknoloji hattı
Etiketler:
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir