soft

Rainbow Six Siege Çıkış Tarihi Belirlendi

16 May 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft‘un assasins creed serisi hakkında son zamanlarda haberler çıkmaktaydı. Bugün Rainbow Six serisinin yeni oyunu olan Rainbow Six Siege bütün dünyada Playstation 4, Xbox one ve PC için 13 Ekim 2015 tarihinde çıkacağı belirlendi. Rainbow Six Siege oyunu ubisoft Montreal tarafından geliştirilmiş ve gerçek dünyadaki anti-terör gruplarından esinlenerek yapılmış oyuncuları ölüm ile yüzleştirilmiş. Rainbow Six Siege oyununda ilk defa oyuncular kuşatmalara katılabilme hakları olacak ve yeni saldırı stilinde bulundukları ortam ve mekanları modern bir kaleye çevirebilir ve Rainbow six ekibinizide düşman bölgeye doğru yönetebileceksiniz.

Oculus Rift Sistem Gereksinimleri

Aşağıdaki versiyonlar EMEA bölgelerinde (Avrupa, Orta Doğu ve Asya) ve NCSA bölgelerinde (Kuzey, Orta, Güney Amerika) yayınlanacak:
– Art of Siege Edition versiyonunda oyuna ek olarak koleksiyoncu kutusu, oyun içindeki tüm silahlar için Gold Skins paketi ve 120 sayfalık Taktik Rehber bulunacak. Rainbow Six Siege, yüksek kaliteli rehberde oyundaki tüm öğelerle ilgili bilgiler yer alacak, tüm Anti-Terör Birimleri, Operatörler, silahlar ve haritalar hakkında müthiş ayrıntılı bilgiler ve istatistikler verilecek. Tüm bu içerik geliştirici ekip ve oyuncuların önerileriyle yaratıldığından sahada en iyi sonucu alacaksınız.

– Rainbow Six Siege ve Gold Edition versiyonunda Standard Edition versiyonu ve Sezonluk Kombine bulunacak.

-Tactical Elite Edition versiyonunda, ki bu versiyon Uplay Shop üzerinden son derece sınırlı sayıda satılacak, hem Art of Siege Edition, hem de Sezonluk Kombine bulunacak.

Bakalım Rainbow Six Siege oyunu ile Ubisoft‘un oyun platformundaki durumu ne olacak hep beraber göreceğiz.

teknoloji hattı
Etiketler:
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir