passport_desk

Renkli BlackBerry Passport’lar Satışa Sunuluyor

Tech Kafa 23 Kas 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bir süredir çok başarılı işler sergileyemeyen Kanada’nın akıllı telefon üreticisi BlackBerry, yeni CEO John Chen ile birlikte tekrar pazara geri dönmeyi başardı. BlackBerry Passport‘un beklenenin üzerindeki satış başarısını kutlayan firma şimdi de Passport’a yeni renkler ekliyor.

BlackBerry Passport hem iş dünyasını hedef alan içeriği ile hem de alışılmışın dışındaki kare şeklinde tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmiş, beklenenin üzerinde bir satış başarısı elde etmeyi başarmıştı. Şu anda siyah rengi bulunan Passport için çok yakında yeni iki renk daha geliyor.

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde satışa sunulacak olan renkli modellerden ilki, porselen benzeri bir arka yüzey kaplaması ile Beyaz BlackBerry Passport olacak. Siyah cihaz ile aynı donanıma sahip olacak olan beyaz modelin kullanıcılara çok özel bir tutuş tecrübesi yaşatacağı söyleniyor. 7 Aralık 2014’de Amerika Birleşik Devletleri içerisinde satışa çıkacak olan Beyaz BlackBerry Passport için istenen fiyat 699 Amerikan Doları.

Red-BlackBerry-Passport-Media-Renders

Geçtiğimiz günlerde CEO John Chen tarafından tanıtılan Kırmızı BlackBerry Passport ise sınırlı sayıda üretilecek. Erişilmesi daha zor olacak olan Kırmızı BlackBerry Passport önümüzdeki hafta içerisinde Amerika’da satışa sunulacak.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
1454344487_heathrow-capsule-car
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
indir
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
ön görsel
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
the-playstation-vr-content-at-paris-games-week-should-make-everyone-excited-136401337823403901-151028142022
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir