re2-remake

Resident Evil 2 Remake Onaylandı!

12 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Resident Evil serisine bayılıyor, ancak tıpkı hayranların çoğunluğu gibi serinin beşinci oyundan sonra giderek bozduğunu mu düşünüyorsunuz? Öyleyse bu haber sizi baya mutlu edecek gibi. Uzun zamandır dilden dile dolaşan Resident Evil 2 Remake resmen onaylandı!

Geçtiğimiz dakikalarda Capcom’un resmi YouTube kanalından yayınlanan videoda konuşan oyunun yönetmeni Hirabayashi oyunun onaylandığını bizzat açıkladı. Uzun zamandır Capcom’la bu projeyi hayata geçirmek için çabaladığını ve görüşmeler yaptığını belirten Hirabayashi, sonunda bu büyük çabalarının sonuçsuz kalmadığını ve oyunun hayranlarının yoğun ilgisiyle beraber Capcom’un projeyi onayladığını açıkladı.

Henüz yeni çıkacak Resident Evil 2 için herhangi bir gelişme yok. Projenin başlama düğmesine henüz basıldığını ve bir şeyler söylemek için çok erken olduğunu belirten Hirabayashi, hayranların sabırlı olmasını ve Resident Evil ile Resident Evil 0 remake’lerini oynayarak hazırlanmaları gerektiğini söyledi.

Geçtiğimiz sene çıkış yapan Resident Evil Remake’in HD sürümü, oyunun GameCube sürümünden yapılmıştı. Seslendirmeyi ve grafikleri geliştiren oyun sadece dijital olarak satılmıştı. Resident Evil 0 HD de tıpkı Resident Evil Remake gibi oyunun GameCube sürümünden baz alınarak yapılacak. Ancak Resident Evil 2 bu iki oyunun aksine sıfırdan başlanılarak yapılacak.

Hirabayashi’nin yer aldığı bir dakikalık videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyun için hiçbir gelişme olmadığını, oyunun çıkış tarihi için herhangi bir şey söyleyemeyeceğimizi belirtelim. Ancak 90’lara damga vuran oyunun remake’inin en geç 2017’de çıkması bekleniyor.

teknoloji hattı
Etiketler:
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir