rocket

Rocket League Yeni Sezona Hazırlanıyor

26 Oca 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bağımsız yapımcı Psyonix’in elinden çıkan başarılı oyun Rocket League, yeni sezona hazırlanıyor. Yenilenen sistemin detayları haberimizde.Psyonix önümüzdeki ay Rocket League’e büyük bir güncelleme geleceğini duyurdu. Oyunun ilk sezonunda gelen geri bildirimler ışığında yeni sezona birçok oyun içi geliştirmeyle başlayacağız.

Yapımcı stüdyonun söylediğine göre yeni sezonda en büyük amaçları tek bir kazanma veya kaybetmeye değil, uzun dönemdeki performansı göze alarak yerleştirmeler yapmak Yeni sezonla birlikte birkaç isim değişikliği de gelecek. Örneğin Ranked yerine Competitive Matchmaking yazacak. En üst seviye olan Prospect 1 yerine de Champion’ı göreceğiz.

2

Yeni sezona başlarken oynadığımız 10 oyun baz alınarak ilk yerleştirmeler yapılacak. İlk sezondaki performansınız yapılacak olan ilk yerleştirmelerde önemli olacak. Psyonix önümüzdeki ay başlayacak olan yeni sezonda bir hayli dengeleme çalışması yapmış gibi görünüyor. Ayrıca yeni gelecek olan güncelleme ile Rocket League Türkçe dil desteğine kavuşacak.

teknoloji hattı
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir