rt3-ios

RollerCoaster Tycoon 3 iOS’a Geldi

13 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sevilen lunapark yaratma ve yönetme simülasyonu RollerCoaster Tycoon 3, 2004’te yaptığı PC çıkışından tam 11 yıl sonra iOS cihazlar için AppStore’daki yerini aldı. Oyunu 5 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

Oyunun iOS versiyonu RollerCoaster Tycoon 4 Mobile’ın aksine mikro ödemeler ve free-to-play öğeleri içermiyor. Bildiğimiz ve sevdiğimiz RollerCoaster Tycoon 3 hiçbir şekilde formülüyle oynanmadan aynen mobile aktarılmış durumda. RollerCoaster Tycoon 4 Mobile’ın sinir bozucu derecede fazla olan mikro ödeme seçeneklerinin bolca eleştirilmesinden Frontier ders almış gibi görünüyor.

Tıpkı oyunun PC sürümünde olduğu gibi kendi lunaparkınızı inşa edebildiğiniz ve yönetebildiğiniz bir oyun olan RollerCoaster Tycoon 3’te tıpkı PC sürümü gibi önceden hazırlanmış 18 senaryo, 5 farklı park teması, 100’den fazla önceden hazırlanmış coaster, rollercoaster yaratıcısı ve kelime anlamıyla her şeyi yapabildiğiniz sandbox modunu içeriyor.

RollerCoaster Tycoon 3’ü destekleyen iOS chazlar ise şunlar;

  • iPad Mini 2 (2013)
  • iPad Mini 3 (2014)
  • iPad Air (2013)
  • iPad Air 2 (2014)
  • iPhone 5S (2014)
  • iPhone 6 (2014)
  • iPhone 6 Plus (2014)

Frontier henüz oyunun Android portu ile ilgili herhangi bir açıklama ya da duyuru yapmış değil.

Bununla kalmayan Frontier, klasik RollerCoaster Tycoon’un ruhani devamı olarak görülen Planet Tycoon üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz yıl E3’te duyurulan oyun 2016’da PC için çıkış yapacak.

Serinin orijinal sahibi Atari ise en son RollerCoaster Tycoon 4 Mobile’ı yayınlamıştı. Neredeyse her şey için mikro ödemeye başvurmanız gereken bir oyun olan RollerCoaster Tycoon 4 Mobile, bu yönüyle çok eleştirilmiş ve düşük puanlar almıştı.

teknoloji hattı
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir