S6 Edge Plus Özellikleri Sızdı

08 Ağu 2015 Genel  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un 13 Ağustos’ta bir çok yeni model tanıtacağı kesinleşti diyebiliriz. Bu sefer ise Galaxy S6 Edge Plus hakkında sızıntı bilgiler bulunmakta. Orta Doğu’da yer alan Jarir Store isimli bir mağazanın S6 Edge Plus’ı listelemesi cihazın bir çok teknik detayının ortaya çıkmasına neden oldu.

Listelenen özelliklere baktığımızda ise 5.5 inç ve QHD çözünürlükte Super AMOLED ekrana sahip olacağını görüyoruz. Bunun yanında Exynos 7420 çipset, 4 GB bellek, 32 / 64 GB depolama kapasitesi, arka kısımda 13 MP ana kamera ve ön kısımda 5 MP ikinci kamerayı görüyoruz. Ayrıca modelin de Android 5.1.1 sahibi olarak karşımıza çıkacağı da gelen bilgiler arasında. Yazan bir diğer bilgi ise çıkan yeni modelin bataryasının kapasitesi 3000 mAh olarak listelenmiş.

S6 Edge modelinde 7 mm kalınlık ve 132 gram ağırlığındaydı. S6 Edge Plus modelinde ise ilginç bir şekilde 0.1 mm incelmiş yani 6.9 mm olmuş ve ağırlık ise 152 gram olarak gözüküyor. Ekranın büyümesi ile birlikte gelen hacim artışını bataryayı 400mAh arttırarak kullanan Samsung yine de modeli ince tutmayı tercih etmiş gibi görünüyor.

 

teknoloji hattı
Etiketler:, , ,
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri
STRADO navigasyon cihazı özellikleri
Trooper navigasyon sistemi ve özellikleri
Galileo navigasyon kurulumu ve özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir