Samsung Galaxy S6 Uzaydan Yere Çakıldı

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un bu yılki amiral gemisi olan Galaxy S6 satışları oldukça iyi gidiyor. Cihazın teknik özelliklerini hatırlarsak cihaz 5.1 inç büyüklüğünde ve parmak izi sensörü bulunuyor. Diğer yandan ekran Super AMOLED ve 2K çözünürlüğer sahip oda 1440×2560 piksel yapıyor. Ayrıca ekran 577 ppi yoğunluğunda ve Galaxy S5 modeli ile kıyaslarsak oldukça fark var diyebiliriz. Samsung Galaxy S6 gücünü 8 çekirdekli Exynos 7420 çipsetinden alıyor ve 1.5 ve 1.2 GHz hızında çalışıyor. Grafik işlemcisi olarak Mali T760MP8 modelini kullanıyor. Cihazın belleğide bir okadar güçlü ve 3 GB RAM kullanıyor.

Samsung’un amiral gemisi ile gelen özelliklerden biri ise konuşma sırasında mesajlar, internet, eposta, kişiler, not defteri gibi toplamda 6 uygulamaya konuşma anında erişilebiliyor. Buda konuşma esnasında bir mailinize bakmak gerekiyorsa kolay bir şekilde bakmanıza yarıyor ve oldukça işe yarar bir özellik. Galaxy S6, tıpkı Samsung’un kavisli modeli S6 Edge gibi başarılı bir multimedya noktası. Yalnızca video ve müzik değil, diğer yandan güçlü oyunlar için de uygun platform olan telefonla oyun içinde üst seviye bir cihaz. Ayrıca tasarımsal açıdanda zarif ve sağlam bir tasarıma sahip.

Bununla ilgili Slickwraps firması diziüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve diğer cihazlar için dış koruma sağlıyor. Şirket darbe ve düşmelere karşı çeşitli malzemeler üreterek cihazları korumayı hedefliyor. Bununla ilgili çeşitli testler yapan bu firma bu testi Galaxy S6 modelinde denedi. Toplamda 33.000 metreden kısacası uzaydan bir balon ile Galaxy S6 modelini dünyaya bıraktılar düşünce ne oldu sizce ?

“Samsung Galaxy S6 Uzaydan Yere Çakıldı” için 16 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir