Samsung’dan Yeni Galaxy Tab 8.0 S2 Gözüktü

03 Haz 2015 Samsung  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasının liderlerinden olan Samsung, bu sefer tablet piyasasında yeni modelini piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor. Pazara Galaxy Tab 8.0 S2 modeli ile girmeye hazırlanıyor. Tablet pazarı son yıllarda oldukça fazla bir yükseliş gösterdi. Özellikle firmaların üst seviye tablet çıkarmaları akıllı telefonlar ile yarışma konumuna geldi diyebiliriz. Giriş seviyesi tabletler daha çok çocuklara hitap ederken bir okadar da gelişmiş tabletler çıkmış durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Piyasada oldukça fazla tablet modeli bulunan Samsung’dan yeni bir model Galaxy Tab 8.0 S2 gözüktü. TENNA‘dan yapılan bazı sızıntılara göre oldukça ince bir model olması bekleniyor ve tablet modellerinin ince olma yarışında iyi bir hamle yapmış olacak. Hem akıllı telefon hem de tablet kısmında Apple ve Samsung‘un tasarımsal açıdan yaptıkları incelik yarışına Samsung, Galaxy Tab 8.0 S2 ile oldukça iyi bir atak yapmış olacak.

Yeni model olacak olan Galaxy Tab 8.0 S2 cihazda 8 inç 2048×1536 çözünürlüklü bir Amoled ekran bekleniyor. Diğer yandan 8 megapiksel arka ve 2 megapiksel ön kamera olması bekleniyor. Tabletin kalınlığı ise tam 5.4 mm olacak. Bakalım bu kadar incelikte bir tablet’e kaç mAh batarya yerleştirilecek.

Galaxy Tab 8.0 S2 özellikleri

  • 1,9 GHz hızında çalışan Exynos 7420 işlemci (Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’de kullanılan işlemci)
  • 8 inç 2048×1536 piksel AMOLED ekran
  • 3 GB sistem belleği
  • 16 GB arttırılabilir hafıza
  • 8 megapiksel arka 2 megapiksel ön kamera
  • Wi-Fi ve LTE desteği
  • 198,2 x 134,5 x 5.4mm
teknoloji hattı
Samsung galaxy note 7 internet paylaşımı
Samsung galaxy note 7 mail kurulumu
Samsung galaxy note 7 internet ayarları
Samsung galaxy note 7 google play kurulumu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir