Android güvenlik açığı

Samsung’tan Android Güvenlik Açığı İçin Aylık Güncelleme

Tech Kafa 06 Ağu 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun zaman gündeme gelmeye devam eden Android güvenlik açığı hakkında sonunda Samsung’tan açıklama geldi. Güvenlik açığının farkında oldukları ve kullanıcıların bundan kötü etkilenmemesi için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduklarının defalarca altını çizen Samsung, Android güvenlik açığı için Samsung cihazlarına aylık güncellemeler getirileceğinin de altını çizdi.

Firmanın resmi internet sitesi üzerinde yapılan açıklamaya göre Android güvenlik açığı konusunda kullanıcıların sorunlarına çözüm getirmek isteyen Samsung, cihazlarına getireceği aylık güncellemeler ile akıllı telefon kullanımında kullanıcıların sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlamak istedikleri belirtti.

Android güvenlik açığı ile ilgili güncellemelerin ne zaman ve hangi cihazlara geleceği firma tarafından henüz açıklanmamış olsa da sürekli olarak gündeme getirilen bu sorun ile ilgili Samsung’un bir şeyler yapmak istediği açık olarak gözüküyor.

Umuyoruz ki aylık güncellemeler de Android’in güncellemeleri gibi yalnızca belli Samsung cihazlarını kapsamaz. Android’in güncelleme dağıtımında Türkiye’nin güncellemeleri ne kadar geç aldığını da hatırlatmakta fayda var. Olur da Samsung Android güvenlik açığı için aylık güncelleme çıkarmaya başlarsa bunun Türkiye dağıtımının nasıl olacağını merak etmiyor değiliz.

teknoloji hattı
Etiketler:, ,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Yandex.Navigasyon nedir nasıl kullanılır
Twitter uygulaması APK indir
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir