Sanal Gerçeklik ile Neymar Olun !

Tech Kafa 04 Tem 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Üstelik yaratan birinci sınıf projeleriyle gündeme gelen Nike, bu defa da piyasaya bomba gibi gelen sanal gerçeklik teknolojisinin nimetlerinden faydalanmaya çalışıyor. Yeni bir reklam filmi yayınlayan Nike, izleyicileri Neymar Jr.‘ın tam anlamıyla yerine koyuyor ve futbol deneyiminin muhteşem zevkini sahanın tam ortasından yaşatmaya çalışıyor.

Büyük kollu bu firmanın sanal gerçeklik üstüne projeler düşündüğü kesin olarak aşikar. Genellikle oyun platformları alanında sıklıkla gündeme gelen sanal gerçeklik adındaki yeni teknoloji kökünden reklamcılık dinamiklerini bile değiştirme potansiyeline sahip. Bunun en iyi örneklerinden biri olan Nike’ın Hypervenom modeli için hazırladığı yeni reklamı The Neymar Jr. Effect. Google’ın karton sanal gerçeklik cihazı Cardboard için tasarlanmış olan reklam tarayıcı üzerinden bile deneyimlenebiliyor.

Nike’ın 360 dereceye sahip görüş açısı sunan bu yeni reklamı, seyircileri Brezilya’ya futbol maçının tam ortasına götürüyor. Neymar’ın adınında yer aldığı reklamı tarayıcı üzerinden keşfeden kullanıcıların reklamın sol üstünde yer alan yan saha ok tuşlarını kullanması gerekiyor.

Nike’ın yeni sanal gerçeklik teknolojisini kullanan bu reklamı, gelecekte göreceğimiz reklam kampanyalarının henüz ilk adımı. Google Cardboard’u olmayan kullanıcıların FourFourTwo Dergisi’nin temmuz sayısından Cardboard’u alabileceklerini de not olarak düşelim

 

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir