Sega E3’te Yok

05 May 2015 Oyun  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun dünyasının köklü şirketlerinden olan Sega E3‘te bu sene yer almayacağını açıkladı. Gameinformer‘a konuşan yetkililer Güney California’ya taşınan stüdyolarına yoğunlaştıkları için bu sene E3’te bir konferans ya da sunum açmayacaklarını belirtti.

Konuyla ilgili tam açıklama ise şöyle;

“2015’in sonlarında ve 2016’da çıkacak olan bir sürü oyunumuz var. Özellikle Creative Assembly, Relic Entertainment ve Sports Interactive tarafından yapılan AAA tipi oyunlarımız var ancak bunların duyurusunu taşınma işlemlerimizden sonra gerçekleştireceğiz”

Şirket her ne kadar sunum ya da konferans düzenlemeyecek olsa bile belli standlarda oyunlarını tanıtmaya devam edecek. Ama hangi oyunların tanıtılacağı ya da yeni bir oyunun tanıtılma ihtimali henüz belli değil.

facebook müşteri hizmetleri

Sega en son geçtiğimiz yıl Sonic Boom: Rise of The Lyric ve Alien: Isolation ile adını duyurmuştu. Alien: Isolation gerek Alien hayranları, gerek de oyuncular tarafından takdir edilirken Sonic Boom: Rise of The Lyric oldukça kötü bir oyun olarak yerden yere vurulmuş, hatta yapılmış en kötü Sonic oyunu ilan edilerek Sonic The Hedgehog ’06’dan bu unvanı almıştı.

EA E3 Konferansı İçin 13 Haziran’ı Duyurdu

Sega’nın konferans yapmayacak olmasıyla yine E3 takviminde değişiklik yok. Eski yazılarımızda da belirttiğimiz gibi takvim şu an için şöyle;

14 Haziran Pazar

  • Bethesda – 18:00

15 Haziran Pazartesi

  • Microsoft – 09:00 (Muhtemel)
  • Electronic Arts – 13:00
  • Ubisoft – 15:00 (Muhtemel)
  • Sony – 18:00 (Muhtemel)

16 Haziran Salı

  • Square Enix – 09:00
  • Nintendo – 09:00 (Muhtemel)
  • “PC Konferansı” – 17:00

Saydığımız saatlerin Amerika saatine göre ayarlandığını hatırlatalım, yani ülkemizde daha daha geç saatte yayınlanabilirler.

teknoloji hattı
Etiketler:,
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir