Sega Warhammer 40.000 Dawn Of War 3 Alan Adını Satın Aldı

06 Tem 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

THQ’nun batmasından sonra Sega’nın satın aldığı markalardan biri olan Warhammer 40.000 markası Sega’nın ellerinde uzun bir süre sessiz kalmıştı. Bu sessizlik yakın zamanda bitecek gibi, zira Sega bu marka ile ilgili yeni bir şeyler planlıyor gibi görünüyor.

Geçtiğimiz gün gelen raporlardan birine göre Sega Warhammer 40.000 Dawn of War 3 alan adını satın aldı. Bu da büyük ihtimalle uzun zamandır kendini göstermeyen Dawn of War serisinin yeni oyunu yakın zamanda duyurulabilir.

Bu sene stüdyoların taşınmasından dolayı E3’e katılamayan Sega yaygın dedikodulara göre Gamescom için çok daha büyük bir sunum yapmayı planlıyor. Warhammer 40.000 serisi ile ilgili alınan bu alan adı da bu iddiaları doğrular nitelikte.

Dawn of War serisi en son 2009’da Warhammer 40.000 Dawn of War 2 ile hayranlarıyla buluşmuştu ve eleştirmenler tarafından oldukça sevilmişti. Özellikle ordu odaklı oynanışı karakter odaklı hale getirerek fark yaratan oyundaki geniş karakter listesi de oyunun oldukça beğenilen yönlerinden biri olmuştu.

Oyunun yapımcısı Relic daha önce THQ isminin altında Company of Heroes serisi ile beraber Warhammer 40.000 serisinden de oldukça sevilen oyunlara imza atmışlardı. Özellikle Warhammer 40.000 Spacemarine oyunu türün hayranları tarafından oldukça beğenilmişti.

Sega aynı zamanda Creative Assembly tarafından geliştirilen başka bir Warhammer oyunu olan Total War: Warhammer’ın da diğer Total War oyunları gibi dağıtımcılığını üstleniyor. Yani anlayacağınız iki sene içerisinde Warhammer oyunlarına doyacağız.

 

teknoloji hattı
Etiketler:
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir