Silent_Hills

Silent Hills Xbox One’a Özel Olarak Çıkabilir

30 May 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde Konami, Hideo Kojima ile ilgili her şeyin fişini çekerken arada Silent Hills de nasibini almıştı. Hideo Kojima ve Guillermo Del Toro‘nun ortak yönetmenliğinde yapılan ancak iptal edilen bu korku oyunu için hala ümit var gibi görünüyor, en azından gelen söylentiler bu yönde.

Gelen söylentilere göre Microsoft, iptal edilen Silent Hills‘i şu anki haliyle satın almak istiyor. Yine söylentilere göre Silent Hills’in %80’i bitmiş durumda ve Microsoft bu haliyle oyunu satın alıp bitirerek yayınlamak istiyor. Eğer Microsoft Silent Hills’i satın alabilirse oyun en azından Xbox One’a özel olarak çıkabilir gibi görünüyor.

Tabii ki Microsoft sadece Silent Hills ile ilgilenmiyor. Xbox markasının çıktığı tarihten beri Silent Hill serisini konsollarında yayınlamak isteyen Microsoft, serinin isim hakları için milyon dolarları da gözden çıkarmış durumda.

Eğer söylentiler doğru olursa bu demek oluyor ki Microsoft Silent Hills‘i satın alıp E3’te de bombayı patlatmayı planlıyor.

Microsoft’un Silent Hill adını satın alması seri için iyi olabilir aslında. Son çıkan Silent Hill oyunlarının hepsinin serinin adına yakışmayan vasat oyunlar olduğunu düşünürsek Microsoft seriye yeniden hayat verebilir gibi görünüyor. Zaten Konami’nin de bu saatten sonra yeniden bir Silent Hill oyunu çıkarmaya pek niyeti yok gibi…

teknoloji hattı
Etiketler:
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir