fallout-pornhub

Sızan Fallout 4 Görüntüleri “Malum Ortamlara” Düştü

12 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bethesda’nın merakla beklenen post-apokaliptik rol yapma oyunu Fallout 4 ile ilgili oldukça ilginç bir hadise yaşandı. Fallout 4’ün oyun içi videolarını gizlice kaydeden biri, bu videoyu yayınlamak için hiç beklenmeyecek bir yöntem kullandı.

Genelde tüm sızıntıların YouTube, Dailymotion ya da Vimeo gibi popüler video paylaşım ağlarına düşmesini bekleriz ancak bu kez hiç kullanılmamış ve aklınızın ucundan bile geçmeyecek bir yöntem çıktı karşımıza. Gamescom’da halka kapalı kapılar ardında yapılan Fallout 4 sunumunu gizlice kayda alan biri, bu kaydı meşhur yetişkin sitesi PornHub’da yayınladı. İlk başta sebebi belirtilmese de daha sonra kullanıcı bunu yapmasının sebebinin Bethesda’nın videoyu telif hakkından dolayı kaldırmasını engellemek olduğunu belirtti.

Tabii Bethesda durumu öğrendiğinde avukatlarını harekete geçirdi. Şu an videoyu YouTube başta olmak üzere hiçbir sosyal paylaşım ağında bulamazsınız. Ancak işin tuhaf videonun henüz PornHub’dan kaldırılmamış olması. Bunun sebebi ise henüz bilinmiyor.

Yayınlanan sunum ise daha önce gösterilenlerden biraz daha farklı. İsimsiz kahramanımız zombi sürüsünün içine girip hepsini kesip biçiyor, bilgisayar terminallerine giriş yapıyor ve Pip-Boy ile etkileşime geçiyor. Anlayacağınız yapılan sunumda karakterimizin temel mekanikleri gösterilmiş durumda.

Geliştirilme süreci neredeyse tamamlanan ve Boston’da geçecek olan Fallout 4, 10 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Gelen sızıntılara göre oyunun gelecekte PS3 ve Xbox 360’a Fallout 3 motoru ile çıkış yapacağı yönünde, bekleyip göreceğiz.

teknoloji hattı
Etiketler:
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir