Skype Android

Skype Android Sürümü İçin Kişisel Ses Tonu Geldi

Tech Kafa 19 Ağu 2015 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Skype Android sürümü için gelen yeni güncelleme bizleri 2001 yılının modası olmayı başaran kişisel ses tonu eklemeye geri götürüyor. Skype Android sürümüne gelen son güncelleme ile birlikte kullanıcılar diledikleri kişiler için özel ses tonu ekleme özelliğine sahip oldu. Ülkemizde mobil skype kullanımı diğer ülkelere göre oldukça az olsa da yeni özelliğin birçok kişiyi sevindireceğini düşünüyoruz.

Yeni Skype Android güncel sürümüne gelen özellikler elbette ki yalnızca kişisel ses tonu ile sınırlı değil. Bunun yanı sıra birçok kullanıcının şikayetçi olduğu resim gönderme ve farklı bir kişiye gönderilen görseli, diğer kişilerinize gönderme gibi ufak düzeltmeler de bu sürüm ile tamamlandı. Yeni Skype android sürümü ile birlikte daha önce gönderdiğiniz bir fotoğrafı sürükle ve bırak yöntemi ile farklı bir kullanıcıya da kolayca göndermek mümkün. Böylece galeri içerisinden aynı fotoğrafı tekrar seçip gönderme derdi de sona ermiş oluyor.

Ayrıca grup konuşmalarındaki renkler de yeni Skype android güncellemesi ile birlikte uygulama sahiplerinin kullanımına sunulmuş. Whatsapp’ta toplu konuşma yaparken fark edebileceğiniz farklı renk görünümü toplu konuşma özelliği için Skype android sürümüne de eklendi.

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#3498db” type=”fa”] Skype Android Son Sürümünü İndir

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Yandex.Navigasyon nedir nasıl kullanılır
Twitter uygulaması APK indir
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir