SmashBanditsRacingBanner01

Smash Bandits Racing Mobil Oyunu Tanıtımı

07 Şub 2015 Mobil  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu gün sizler için Hutch Games tarafından tasarlanan ve hem Android hem de iOS platformlarında bulunan (Ücretsiz) Smash Bandits Racing oyununu inceledik. Oyun kısaca yol yarışları üzerine kurulmuş,polislerden kaçış sahneleri ve yarış sahneleri olsun biraz Need For Speed’i andırıyor.

Oyunu biraz tasarlayanların anlatıkları ile tanıyalım.

HER ŞEYİ EZ

Yani, hemen hemen her şeyi. Kirli pistlerin ve tozlu oduncu kasabalarının yer aldığı sürekli değişen bir dünyada hangi rotayı izlersen izle, önüne çıkan ezilebilir manzaraların içinden görüp göreceğin en ihtişamlı yıkım sahneleri yaratacak şekilde parçalayarak ve dağıtarak geç.

YÜKSELT VE GERİDE BIRAK

Arabana harika yükseltmeler ekleyerek oyunu (ve polisleri) geride bırakmayı ihmal etme. Hafif bir darbe ile başla, derken ekstra hız, tutuş ve güç sayesinde muhteşem hale getir. Daha çok kazanmaya başladıkça, gezegenin en hızlı arabası olan, büyüleyici Hennessey Venom GT’yi elde etme şansına da sahip olabilirsin.

LİDERLİK TABLOSUNU EZ

Havada dolaşan bir TV helikopteri olmadan çılgın bir yol yarışı yapmak ne kadar mümkün? Daha çok ilerledikçe ve daha çok şey ezdikçe, TV reytingi de, kazanacağın para da artar. TV kanalının en ünlü Bandit’i olmak için Facebook ve Google+ arkadaşlarına karşı oyna.

7775_smash-bandits-on-peut-detruire-les-voitures-de-mechants-sur-ios

ŞANSINI YÜKSELT

Başlamadan önce, sana yolda lazım olacak bir şey seçmen gerek. Acımasız Şerif McBride ve yardımcılarına karşı sana avantaj sağlayacak patlamaz lastikler, ‘Şoklayıcı’ araba tabancası ve hatta bir tank alabilirsin.

HIZ KONTROLLERİ

Yenilikçi tek parmak kontrol sayesinde; arabanı sürmek, kaydırmak ve döndürmek ve çok işine yarayacak aletleri kullanmak süper kolay – nerede oynarsan oyna.

BİR BANDİT MÜCADELESİNE KATIL

Smash Bandits yarış organizatörleri, polisleri geride bırakıyor olmanın pek de zor olmadığını düşündüklerinden, sürüş becerilerinizi sınayabileceğiniz 100’ün üstünde mücadele hazırladı.

 

teknoloji hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

“Smash Bandits Racing Mobil Oyunu Tanıtımı” üzerine 2 yorum

  1. nevat diyor ki:

    Güzel bir oyun tebrikler ayrıca teşekkürler 😉

  2. nevat diyor ki:

    bu guzel oyun için teşekkürler başarılar dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir