snapchat-sifre-degistirme-islemi-nasil-yapilir

Snapchat Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Tech Kafa 22 Şub 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Snapchat son zamanlarda en popüler olarak kullanılan ve en eğlenceli resim paylaşım uygulamalarından bir tanesi. Uygulamlayı kullanmak için e-posta adresiniz ile Snapchat’e kayıt olup telefon numaranızı uygulamaya onaylatmamız gerekiyor. Tabii ki uygulamadan çıkabilirsiniz, şifrenizi unutabilirsiniz. Snapchat’in ise en olumsuz yanı Türkiye üzerinden Support bölümünün çalışmaması, Türkiye’de ip adresleri üzerinden Support bölümüne ulaşmak imkansız.. Yani bilgisayarınızın ve ya telefonunuzun üzerinden şifrenizi değiştiremediğiniz zaman ne yapmamız gerekiyor sizler için açıklıyoruz.

snapchat-sifre-degistirme-islemi-nasil-yapilir1

Snapchat Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snapchat şifre değiştirme işlemini bilgisayarınızdan ve ya mobil cihazınızdan yapabilirsiniz.

Snapchat şifre değiştirme işlemini mobil cihazınızdan yapmanız için; öncelikle Hotspot Shiled uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu güvenli bir VPN uygulamasıdır. Hotspot Shiled uygulamasını indirtikten sonra uygulamayı açarak aktif hale getiriyoruz. Bunun için uygulamayı açtığınızda, sizi yönlendirdiği şekilde mobil cihazımızın içerisinden VPN profilini oluşturmayı onaylıyoruz. Hotspot Shiled bir haftalık VPN kullanımını size ücretsiz olarak veriyor. Bir hafta sonrasında ise ücretli olarak kullanabiliyorsunuz.

Hotspot Shiled uygulamasını aktifleştir dikten sonra Snapchat’in kendi içerisindeki “Oturum aç > Şifreni mi unuttun?” kısmından Support sayfasına sorunsuz bir şekilde gelerek şifre sıfırlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Snapchat şifre değiştirme işlemini bilgisayarınızdan yapmanız için; tarayıcınıza eklenti kurmanız gerekiyor. Bu işlemi de Google Chrome üzerinden “ZenMate” eklentisini kurup aktif etmeniz gerekiyor. Bunun ardından snapchat.com’dan Support kısmına girebilir ve şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
apple-android
İPhone’ da android kullanmak
cin-mali-ayarlar
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
satis oranlari
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir