Sony Android 5.0 Güncellemeleri Geliyor

Tech Kafa 06 Oca 2015 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

CES 2015 fuarında düzenledikleri etkinlikte bir çok cihazı tanıtan Sony, Android 5.0 güncellemesinin gelişi ile ilgili bilgiler de verdi.

Bir süredir merakla beklenen Android 5.0 Lollipop güncellemesinin Sony akıllı telefonlara ne zaman geleceği hakkında yeni açıklamalar geldi. Görünüşe göre yeni Android yakında Sony telefonlarına geliyor.

android 5.0

CES 2015 etkinliğinde yapılan açıklamada, yeni Android sürümünün önümüzdeki ay itibariyle dağıtılmaya başlanacağı söylendi. İlk güncellenin Xperia Z3 için geleceğini belirten Sony yetkilileri, en geç 5 Şubat tarihinde güncellemeyi yayınlayacaklarını söylediler.

Xperia Z3 güncellemesinin ardından, sırasıyla Xperia Z2, Xperia Z3 Tablet Compact, Xperia Z3 Compact ve Xperia Z1 cihazlara da Android 5.0 güncellemesinin geleceği söyleniyor.

Şu an için Xperia Z ailesi dışındaki telefonların Android 5.0 Lollipop güncellemesini alıp almayacağı konusunda bir açıklama yapılmadı. Yani Xperia T, Xperia M, Xperia E ve Xperia C serisinden telefonlara sahip olan kullanıcıların, güncellemeleri alıp almayacakları konusunda net bir bilgi yok.

Yine de, bazı kaynaklardan gelen bilgiler 15serisi telefonların da güncellemeyi alacağını iddia ediyorlar. Bu konuda daha ayrıntılı bilgiler geldikçe, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Yandex.Navigasyon nedir nasıl kullanılır
Twitter uygulaması APK indir
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir