sony

Sony Online Mağazasını Kapatıyor

02 Ağu 2015 Sony  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eğer internetten alışveriş yapmayı seviyorsanız ve ağırlıklı olarak elektronik ürünler satın alıyorsanız o ürünleri bizzat üreticinin kendi sitesinden almak çok daha sağlıklı gelir. En azından en güvenli alışveriş işlemi odur. Ancak Sony ürünlerini satın almak için gelecekte üçüncü parti siteleri kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Müşterilerine yolladığı e-mail’e göre Sony, online mağazasını kapatma kararı aldı. Japon kökenli firma kullanıcılarından sitenin kapanma tarihi 28 Ağustos’a kadar satın almak istediklerini almaları ya da ellerindeki hediye kartlarını kullanmaları gerektiğini belirtiyor. Eğer kartlarınızı kullanmazsanız boşuna tutmayın o saatten sonra yani.

Henüz Sony kapanacak olan online mağazasının yerini hangi servisin alacağı ya da online mağazanın neden kapanacağı hakkında bir açıklama yapmadı, ancak yakında şirketin yeni online ürün tanıtım ve alışveriş sisteminin duyurulacağı belirtiliyor. Tabii yapılan açıklama ile hiçbir şeyin kesinlik kazandığı yok, hala ne çıkacak belli değil.

Kapanacak olan online mağaza Sony’nin herhangi başka bir ağını etkilemeyecek. Yani PlayStation Store gibi ağlar her zamanki işlevlerini görmeye devam edecek ve oradan satın aldığınız herhangi bir oyunu zararsız bir şekilde oynamaya devam edebileceksiniz.

Eğer aklınızda Sony Xperia telefon, fotoğraf makinesi, PlayStation ya da ses sistemi gibi bir Sony ürünü satın almak varsa ve bunu bizzat kendi online mağazasından almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var, saat işlemeye devam ediyor çünkü.

teknoloji hattı
Etiketler:
Sony Xperia Z5 Languages
Sony Xperia Z5 Dil Ayarları
gopro-hero-4-ses-sorunu
GoPro Hero 4 ses problemine çözüm
Flight Radar24 uçak takip sistemi
Flight Radar24 uçak takip sistemi
blackberry-hamburg-modeli
BlackBerry Hamburg Teknik Özellikleri Nasıl Olacak ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir