sony_tease_emagon_avec_un_mysterieux_trailer

Sony’nin Emagon Projesine İlk Video Geldi

Tech Kafa 02 Ara 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony‘nin 20. yıl etkinliği kapsamında tanıtacağı Emagon projesi hala bir sır gibi saklı olmasına rağmen, hakkında ilk video ortaya çıktı.

Sony‘nin 6-7 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan Playstation Experience‘dan hemen önce açıklayacağını duyuran video İspanyol Playstation Blog sayfasında yayınlandı.

İspanyol Playstation Blog sayfasında yayınlanan video ile birlikte gelen gönderinin çevirisi şu şekilde:

Bildiğiniz gibi Playstation bu hafta 20 yaşına giriyor. Bu bizler için çok özel bir gün, çünkü ilk PSone’ı 1994 yılında çıkarttığımızda hiç bu kadar ileri gelebileceğimizi düşünmemiştik. Bu yüzden sizlere bir şeyler vermek istiyoruz. Fakat bunun ne olduğunu öğrenmek için beklemeniz gerekiyor. EMAGON ismiyle yayınladığımız videoyu izleyebilir ve 5 Aralık tarihini bekleyebilirsiniz. O gün, en iyi sakladığımız sırrımızı öğreneceksiniz.

EMAGON projesinin videosunu İspanyolca olarak izleyebilirsiniz. Videonun içerisindeki konuşmaların çevirisi ise şu şekilde:

“20 yıl. Bu çok uzun bir zaman. Etrafına bak ve sahip olduğun şeyleri gör. Sonsuz sayıda yeri yönettin, ele geçirdin ve özgür bıraktın. Ürettin ve yok ettin. Karanlığın karşısındaki ışık oldun. Ama bu defa işler farklı. Bu defa her şey gerçek. İlk defa yaptıklarının gerçek bedelleri olacak. Yardımına ihtiyaçları var. Onları duyabildiğini biliyorum. Bir şeyleri değiştirebilme fırsatı senin ellerinde.”

Gördüğünüz gibi bu defa çok farklı bir sürpriz bizi bekliyor gibi gözüküyor. EMAGON ismini tersten okuduğunuzda da “Oyun değil” anlamına gelen NO GAME olduğunu görüyoruz. Bakalım 5 Aralık’ta açıklanacak olan bu sürpriz ne olacak.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
xcom-2-oyun-hilesi-2016-2
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir