Spotify Windows Phone Sürümü Yenilendi

Tech Kafa 21 Oca 2015 Haberler  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Popüler müzik platformlarından birisi olan Spotify’ın Windows Phone 8 versiyonu güncellendi.

Gelen yeni güncelleme ile birlikte daha önce Android ve iOS’a getirilen özelliklerin bir kısmı Windows Phone işletim sistemine de getirildi. Ayrıca arayüzü de yenilendi.

Spotify’ın yaptığı açıklamaya göre, Windows Phone için yayınlanan yeni arayüz, şimdiye kadar yapılmış en iyi görünen arayüz olarak beliriliyor. Daha karanlık bir tema ile karşımıza çıkan yeni arayüzde, yazı karakterleri ve ikonlar da yenilenmiş durumda. Yenilenen tasarım sayesinde en sevdiğiniz müziklere ulaşmanız ise daha kolay hale gelmiş.

facebook müşteri hizmetleri

spotify playlist

Windows Phone sürümüne gelen güncelleme sadece görsel yenilikler getirmiyor. Daha önce iOS ve Android platformlarında yenilenmiş olarak karşımıza çıkan “Müziklerim” kısmı, Windows Phone kullanıcılarına da getiriliyor. Artık bu kısımdan çalma listelerinize, şarkı ve albümlerinize ulaşabiliyor ve istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

Spotify’ın yenilenmiş Windows Phone sürümü resmi olarak yayınlanmış durumda. Siz de daha iyi bir müzik deneyimi istiyorsanız, Windows Phone 8 için yayınlanan yeni Spotify güncellemesini indirmeyi unutmayın.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir