battlefront

Star Wars Battlefront PC’de Split-Screen Desteklemeyecek

15 Tem 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Star Wars hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenen Star Wars Battlefront’un çıkış tarihine yaklaştıkça dağıtımcı EA oyun hakkında yeni bilgiler ile gelmeye devam ediyor.

Fakat bu kez gelen haberler çok da sevindirici değil. Yapılan açıklamaya göre Star Wars Battlefront, her ne kadar PS4 ve Xbox One’da split-screen co-op’u destekleyecek olsa da PC versiyonu bu özellikten mahrum kalacak.

Split-screen co-op nedir? Bilmeyen arkadaşlar için açıklayalım. Aslında bu terimi her ne kadar ilk kez duymuş olsanız da çoğunuz bu sistem ile bir sürü oyun oynamıştır. Genellikle yarış oyunlarında oldukça tercih edilen bir sistem olan split-screen co-op, oyunu aynı konsoldan (ya da bilgisayardan) birden fazla oyuncunun oynamasını sağlar. Genelde iki kişiye çıkan bu özellik kimi oyunlarda ise 4 kişiye kadar çıkabiliyor. Goldeneye 007 dört kişilik split-screen co-op’ların ilk örneklerinden.

Lucasfilm’in Disney’e satışı duyurulduktan sonra ve artık Star Wars oyunları ile EA’in sorumlu olacağı açıklandığı gün çıkış yapacağı duyurulan Star Wars Battlefront, uzun zamandır yapım aşamasındaydı. Split-screen co-op’un PC’de olmayışı oyunun satışlarını nasıl etkiler bilemeyiz ama çok da büyük bir fark yaratmayacak. En nihayetinde kaçımız PC’de split-screen oyun oynuyor ki?

DICE tarafından geliştirilen ve EA tarafından dağıtılacak olan Star Wars Battlefront PC, PS4 ve Xbox One için Kasım ayında çıkış yapacak. Oyunda herhangi bir senaryo modunun olmayacağını ve tamamen campaign haritalarından ibaret olacağını belirtelim.

teknoloji hattı
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir