Star Wars Battlefront’ta Karakterimizi Kişiselleştirebileceğiz

06 Haz 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

EA ve DICE‘ın uzun zamandan beri beklenen shooter oyunu Star Wars Battlefront‘la ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Paylaşılan yeni bilgilere göre Star Wars Battlefront, oyuncuların karakterlerini kişiselleştirmesine izin verecek ancak bu kişiselleştirmeler sınırlı olacak.

Star Wars Battlefront‘un resmi Twitter hesabında takipçilerden biri tarafından gelen “karakter kişiselleştirmesi olacak mı” sorusuna EA yetkilileri “Evet olacak, ancak oyunda mor bir Stormtrooper ya da altın bir Darth Vader yaratmayı beklemeyin” şeklinde cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde çıkan trailer dışında henüz Star Wars Battlefront için hala bir oyun için trailer göremedik. Bu durumun EA’in 15 Haziran Pazartesi günü Türkiye saati ile 23:00’da gerçekleştirilecek E3 konferansı ile beraber değişmesini bekliyoruz.

Star Wars Battlefront, 17 Kasım‘da PC, PS4 ve XBOX One için çıkış yapacak. Oyunu ön sipariş ile alan oyuncular 7 Aralık’ta çıkış yapacak olan Battle of Jakku DLC’sine 1 Aralık’ta ücretsiz erişebilecekler. Battle of Jakku DLC’si yeni çıkacak olan Star Wars filmi Star Wars VII: The Force Awakens‘in temasında olacak.

teknoloji hattı
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir