star

Star Wars: Battlefront’tan Büyük Başarı

04 Oca 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Electronic Arts imzalı Star Wars: Battlefront’un çıkışından bu yana ne kadar satış gerçekleştirdiği açıklandı. Satış rakamları resmen dudak uçuklatıyor… Geçtiğimiz 2015 yılının Kasım ayında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştiren Star Wars: Battlefront’un ne kadar satış gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Sadece iki ayda 12 milyon adet kopya satmayı başaran oyun, bunun büyük bir kısmını Star Wars: Force Awakens filmine borçlu desek pek de haksız sayılmayız. İlk ay 7 milyon adetlik bir satış yakalayan oyun, bir sonraki ay ise filmin de çıkmasıyla birlikte çok da düşüş yaşamadı. Battlefield serisinin de yapımcısı olan DICE tarafından geliştirilen Star Wars: Battlefront, özellikle aldığı inceleme puanları ve sergilediği satış rakamlarıyla başarılı bir çıkış gerçekleştirdi diyebiliriz.

2

650 milyon dolarlık gelir!
EA Games sadece oyunun satışlarından yaklaşık 650 milyon dolarlık bir gelir elde ederken, oyunun lisans haklarını elinde bulunduran Disney’in ve diğer destekçi firmaların da büyük gelirler elde ettiklerini belirtmekte fayda var.

teknoloji hattı
Etiketler:
xcom-2-oyun-hilesi-2016-2
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir