Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri

Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Gökhan Torun 30 Kas 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Techkafa’da oyun hileleri yayınlamaya devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda ismen hepimizin bildiği bir döneme damgasını vuran Star Wars filmi ve dizisinin oyunundan bahsedeceğiz. Star Wars konsept olarak herkesin beğenisi kazanan bir film serisi idi. Star Wars Episode 1: The Phantom Menace oyunuda aynı beğeniyi toplayacağını düşünüyoruz. Şimdi oyun ile ilgili hile kodlarını paylaşmaya başlayalım

Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri

Star Wars Episode 1: The Phantom Menace oyununda Ana menü içerisinde yer alan “Options” yazısının üzerine fare veya klavye ile geliniz. Fakat bu seçeneği açmayınız. Üçgen, Yukarı, Sol, L1, R2, Kare, Yukarı, Sol tuşlarına sırasını şaşırmadan basınız.Bura verdiğimiz tuş kodları çalışmışsa eğer size onaylama anlamında bilgisayardan bip sesi gelecektir. L1 + Select + üçgen tuşlarının üçünüde aynı anda basıp  karşınıza çıkan yerden “droid test debug menu” istediğiniz seviyeyi seçiniz. Peki burada hangi seçenekler bulunacak ?

  • FMV sequence (filmler)
  • Sound test
  • Ölümsüzlük

Yukarıdaki seçenekler sizi karşılayacaktır. Ardından istediğinizi seçerek devam ediniz. Bu seçtiğiniz seçenekleri oynayabilmeniz için cheat menüsünden çıkarak tekrar oynayınız. Oyun filimlerini izleyebilmek için X tuşuna basınız. Cheat menüyü açama için ise L1 + Select + üçgen tuşlarına beraber basarak açabilirsiniz.

teknoloji hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
İngilizce oyunların kısaltmalarının Türkçe anlamları
İngilizce oyunların kısaltmalarının Türkçe anlamları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir