sc2-legacy-of-the-void

StarCraft 2 Legacy of The Void Diğer Blizzard Oyunlarına Da İçerik Ekleyecek

16 Tem 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard’ın sevilen strateji oyunu StarCraft 2’nin son ek paketi olacak olan StarCraft 2 Legacy of The Void, bugün yapılan duyuruya göre birden fazla sürüm ile çıkış yapacak.

Oyun için standart, deluxe ve collector’s versiyonları çıkış yapacak. Oyunun standart sürümü oyuna ekstradan bir şey eklemese de deluxe ve collector’s versiyonları Blizzard’ın diğer oyunlarına dijital içerik ekleyecek. Her iki sürüm de World of Warcraft’a Anchor Battle Pet, Heroes of The Storm için Void Seeker Mount, Hearthstone için de Protoss kart paketi ile gelecek.

Diğer paketlerden farklı olarak oyunun collector paketi Legacy of The Void’e Protoss temalı portreler ve karakter skin’leri eklerken; pakette ayrıca sert kapaklı bir el kitabı ile oyunla ilgili özel içerikler, oyunun ara videoları ve oyunun resmi soundtrack albümünü içeren bir DVD de bulunacak.

Tüm bu eklentilerle beraber Legacy of The Void’in tüm versiyonları Heroes of The Storm’a henüz açıklanmamış karakterler de ekleyecek.

Oyunun tüm versiyonları şu anda ön siparişe açık. Standart paket 40 dolar, deluxe paket 60 dolar, collector paketi ise 80 dolarlık fiyat etiketi ile ön siparişe açılmış durumda.

StarCraft 2 üçlemesinin son etabı olan StarCraft 2 Legacy of The Void, bu yılın kış aylarında çıkış yapacak.

Bununla beraber Blizzard büyük bir olayın da haberini verdi. Yeni güncelleme ile beraber StarCraft 2’nin ikinci ek paketi Heart of The Swarm, StarCraft 2’den bağımsız bir şekilde oynanabilecek.

teknoloji hattı
Etiketler:
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir