Starcraft-2-Widescreen-Wallpaper

Starcraft II Oyuncusu Attığı Tweet Yüzünden Elendi

Tech Kafa 24 Kas 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ukrayna’lı Starcraft II oyuncusu Mykhailo “Kas” Gaida, Fragbite Masters Season Three turnuvasına katılmak için yapılan eleme maçları sırasında bir sonraki kadın rakibi hakkında attığı tweet yüzünden diskalifiye edildi.

Madeleine Leander isimli İsveç’li kadın rakibi ile karşılaşacak olan Gaida kişisel Twitter hesabı üzerinden  “Going to rape some girl soon #fragbitemasters” (Yakında kızın birine tecavüz edeceğim) tweetini attı. Maçı 2-0 önde götüren Gaida’nın attığı tweet yetkililer tarafından öğrenildikten sonra maç durdurularak Gaida hükmen mağlup kabul edildi ve turnuvadan diskalifiye edildi. 

2wd8O4n2_400x400

Mykhailo “Kas” Gaida

Tweetin hedefi olan Madeleine LeanderFragbite Masters turnuvasında oynamak için yeteri kadar iyi olmadığımı bildiğim halde, bunu bir fırsat olarak kabul ettim. Yenildiğim maç sırasında oyunun durdurulmasına anlam veremedim. Daha sonra Gaida’nın attığı tweeti öğrendim. Bunun hakkında ne söyleyeceğimi dahi bilmiyorum. Profosyonel bir oyuncunun böyle bir şey söylemesi ürkütücü. Organizatörler yapmaları gerekeni yaptılar.” dedi.

Madeleine_Leander_05

Madeleine Leander

Turnuvanın yetkilileri oyuncunun diskalifiye edildiğini attıkları tweet ile duyurarak “Bu çeşit bir davranışı desteklemiyoruz.” mesajını da verdiler. Mykhailo “Kas” Gaida ise daha sonra Twitter hesabı üzerinden özür dileyerek “Bazen aptalca tweetler atıyorum ve bu yüzden kendimden nefret ediyorum. Herkesten özür dilerim.” tweetini attı.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir