Steam’a Yeni Özellik Geldi

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PC oyuncularının en çok tercih ettiği dijital oyun platformu Steam’e yeni bir özellik geldi. Steam’e gelen yeniliğin ayrıntıları haberimizde. Dünya ile birlikte ülkemizde de en çok kullanımda olan dijital oyun ve oyuncu platformu Steam için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile birlikte özellikle oyun kütüphanenizi yakından etkileyen bir düzenleme geldi.

Steam tarafından getirilen yeni güncelleme ile birlikte artık kütüphanenizden herhangi bir oyunu tamamen silip geri dönüşümsüz olarak kaldırabileceksiniz. Bilineceği üzere Steam platformunda bu zamana kadar böyle bir özellik yoktu ve oyuncular bulundurdukları bazı oyunlarla nitekim utanırken bir taraftan da fazladan yer kapladığını düşünüyorlardı.

Steam oyuncuları artık diledikleri oyunu tamamen silecekler fakat bu özellik bundlelarda (oyun paketlerinde) biraz farklı çalışıyor olacak. Sistem, bundle ile aldığınız oyunları tek tek silebilmek yerine pakette bulunan tüm oyunları silmenizi istiyor. Ayrıca oyunlarınızı kaldırdıktan sonra herhangi bir para dönüşümü almadığınızı belirtmekte fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir