logo

SteamLeft İle Kütüphanenizin Saat Değerini Öğrenin

Tech Kafa 18 Oca 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Steam kütüphanenizdeki oyunları bitirmenizin ne kadar süreceğini hiç merak ettiniz mi?

Steam’in geleneksel indirim etkinlikleri, hafta ortası ve hafta sonu indirimleri, bundle sitelerinin yayınladığı ucuz oyunlar gibi bir çok kaynak sayesinde oyun satın almak mümkün. Peki kütüphanenizde bulunan oyunların hepsini tamamlamanızın ne kadar süreceğini merak ettiniz mi?

İnternet üzerinde yayına geçen bir site olan SteamLeft sayesinde, elinizdeki oyunları bitirmenin kaç saat süreceğini öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken SteamLeft sitesine gidip kullanıcı adınızı gördüğünüz kutuya girmeniz.

steamleft 2

Eğer herkese açık bir kullanıcı profiliniz varsa, site sizin için elinizdeki oyunları inceliyor ve oyunların tamamını bitirmeniz için gereken süreyi karşınıza çıkartıyor. Bu sürenin altında ise, aynı saat diliminde yapabileceğiniz çeşitli şeyler listeleniyor. Mesela benim hesabımdaki bütün oyunları bitirmem için 3641 saat aralıksız oyun oynamam gerekiyor. Bu süre Los Angeles şehrinden New York’a bisikletle 13 kere gidip gelmem ile eşdeğer. Veya Breaking Bad dizisini 87 kere baştan sona izleyebilirim.

Siteyi şimdiye kadar 140.400 Steam kullanıcısı denemiş durumda. Kütüphanesindeki oyunları bitirme süresi en uzun olan kişinin 43,933 saat aralıksız oyun oynaması gerekiyor. Bu da 5 yıl, 5 gün, 13 saat ve 54 dakika demek.steamleft

Ortalama bir Steam kullanıcısının kütüphanesini bitirmesi 2,098 saat olarak belirlenmiş. Şu ana kadar siteyi deneyen kullanıcıların tamamının kütühanelerinin süresi ise 295,201,754 saat olarak belirlenmiş. Bu sürede dünyanın etrafında 7.5 milyon kez uçmak mümkün.

Siz de kendi Steam hesabınızdaki oyunları bitirmenin ne kadar süreceğini görmek istiyorsanız, SteamLeft sitesine giderek bunu öğrenebilirsiniz. Sitenin giriş yapma seçeneği de bulunuyor, fakat bunu önermiyoruz. Zaten giriş yapmadan da kendi bilgilerinizi öğrenmeniz mümkün.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir